0

Centrum pro muže 60+30 tablet Vánoční balení

Pro výživové potřeby mužů. Obsahuje nezbytné vitaminy, minerály a stopové prvky, vitamin B1 a hořčík. Bez cukru. Vhodné pro osoby s nesnášenlivostí lepku.
Více informací
Centrum
Skladem
531,00 Kč Vč. DPH

(5,90 Kč ks)

Počet
- +

Centrum pro muže 60+30 tablet Vánoční balení

Speciálně vyvážené složení vytvořené pro podporu výživy muže. Vysoce kvalitní výživová podpora. Nové vylepšené složení s vyšším obsahem vitaminu D - 400 IU (mezinárodních jednotek) v denní dávce (v porovnání s předchozím složením Centrum pro muže) - vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu a k udržení normálního stavu kostí. Pro zdravé svaly - multivitamin Centrum pro muže obsahuje přizpůsobená množství vápníku, vitaminu D a hořčíku, která přispívají k normální činnosti svalů. Pro správnou činnost srdce - obsahuje vitamin B1, který přispívá k normální činnosti srdce. Doplněk stravy, který vhodným způsobem stravu obohacuje o základní, vysoce kvalitní vitaminy a minerály.
Centrum

Parametry

EAN
8596149006536
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
90 ks
Určeno pro
Muže
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Pfizer
4819661
4819661
Užívejte 1 tabletu denně a zapijte ji. V případě potřeby můžete tabletu rozpůlit.
Hydrogenfosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, plnidla: mikrokrystalickou celulosu, hydroxypropylmethylcelulosu, polydextrosu, vitamín C(L-askorbovou kyselinu), protispékavé látky: zesíťovanou sodnou sůl karboxymethylcelulosy, oxid křemičitý, talek, fumaran železnatý, nikotinamid, vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), D-pantothenan vápenatý, oxid zinečnatý, síran manganatý, emulgátor: hořečnaté soli mastných kyselin, vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), želatinu, Vitamín B1 (thiamin-mononitrát), betakaroten, rostlinný olej ( kokosový a palmový olej), síran měďnatý, vitamín A (retinyl-acetát), kyselinu listovou (pteroylmonoglutamovou), chlorid chromitý, molybdenan sodný, jodid draselný, selenan sodný, biotin (D-biotin), antioxidant: butylhydroxytoluen, vitamin K (fytomenadion), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B12 (cyanokobalamin), oxid titaničitý, indigotin.

Centrum pro muže 60+30...

531,00 Kč