0

Preventan Junior ovocný mix 90 tablet

Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek ProteQuine®, vlákninu inulin a vitamin C. Ovocný mix – brusinková, jablková a grapefruitová příchuť.
Více informací
Preventan
Skladem
396,00 Kč Vč. DPH

(4,40 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Preventan Junior ovocný mix 90 tablet

Tablety Preventan Junior neobsahují cukr. Jsou slazeny přírodním sladidlem z rostliny stévie sladké a xylitolem. Preventan Junior je bez lepku a je určen k dlouhodobému a pravidelnému užívání především pro děti od 3 do 15 let.
Preventan

Parametry

EAN
8595103952124
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
90 ks
Určeno pro
Děti
Věk od
Od 3 - 15 let
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Svus
1 tableta denně - nechat volně rozplynout v ústech.
Tableta s příchutí brusinky Zahušťovadlo: sorbitol, inulin (vláknina z čekanky); zahušťovadlo: xylitol; regulátor kyselosti: kyselina citronová; vitamin C (kyselina L-askorbová); barvivo: betanin; protispékavá látka: stearan hořečnatý; aroma brusinka; sladidlo: steviolglykosidy; ProteQuine®. Tableta s příchutí jablka Zahušťovadlo: sorbitol, inulin (vláknina z čekanky); zahušťovadlo: xylitol; regulátor kyselosti: kyselina citronová; vitamin C (kyselina L-askorbová); protispékavá látka: stearan hořečnatý; barvivo: kurkumin; aroma jablko,; sladidlo: steviolglykosidy; ProteQuine®; barvivo chlorofyl. Tableta s příchutí grapefruitu Zahušťovadlo: sorbitol, inulin (vláknina z čekanky); zahušťovadlo: xylitol; regulátor kyselosti: kyselina citronová; vitamin C (kyselina L-askorbová); protispékavá látka: stearan hořečnatý; barvivo: kurkumin; aroma grapefruit,; sladidlo: steviolglykosidy; ProteQuine®.

Preventan Junior ovocný mix...

396,00 Kč