0
Krátká expirace

Walmark Imunitní balíček (HerbC 30 tablet + Zn FORTE 90 tablet)

Balíček Herba C + Zinek Forte -Unikátní kombinace bylinek: echinacey, černého bezu, pelargónie a kurkumy, které přispívají ke zdraví dýchacích cest a vysoká dávka vitaminu C a zinku pro akutní podporu imunity. + Vysoká dávka zinku z organického zdroje. Přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky, kostí a kognitivních funkcí. Podporuje imunitní systém. Pomáhá zachovat plodnost, reprodukční systém a normální hladinu testosteronu v krvi.
Více informací
Walmark
Skladem
208,00 Kč Vč. DPH
185,00 Kč Vč. DPH

(0,06 Kč ks)

Počet
- +

Walmark Imunitní balíček (HerbC 30 tablet + Zn FORTE 90 tablet)

Imunitivní balíček obsahuje balení Herba C Rapid 30 tablet a Zinek Forte 90 tablet Herba C Rapid - Akutní podpora imunitního systému & dýchacích cest n• Vysoká dávka vitaminu C a zinku n• Echinacea, pelargonie, černý bez a kurkuma pro extra péči Zinek je významnou minerální látkou pro celou řadu biologických funkcí a je důležitou složkou mnoha enzymů v lidském těle.nÚčinky zinku:n* přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky a kostín* přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem způsobeným volnými radikályn* podporuje imunitní systémn* pomáhá zachovat plodnost, mužský reprodukční systém a normální hladinu testosteronu v krvin* přispívá k normálním kognitivním funkcím a zrakun* přispívá k normálnímu metabolismu mastných kyselin a sacharidůn* přispívá k normální syntéze bílkovinnnWalmark Zinek 25 mg FORTE :n* Vysoká dávka zinku v jedné tabletěn* Dobře vstřebatelná organická citrátová forma zinkun* Bez umělých barvivn* Vyrobeno držitelem certifikátu GMPnVýrobek prémiové kvality s vysokou dávkou vitaminu C a zinkem pro podporu imunitního systému obsahuje kombinaci 4 tradičních bylinných extraktů, které se používají pro podporu dýchacích cest. nÚčinky hlavních složek:n- Echinacea, kurkuma, černý bez, vitamin C a zinek pomáhají podpořit imunitní systém n- Echinacea, pelargonie, kurkuma a černý bez přispívají k respiračnímu zdravín- Kurkuma, černý bez, vitamin C a zinek chrání buňky před oxidativním stresem způsobeným volnými radikálynWalmark Herba-C RAPID:n- Vysoká dávka vitaminu C a zinkun- Unikátní kombinace bylinek: echinacey, černého bezu, pelargonie a kurkumy n- Vysoce kvalitní extrakt z kořene echinacey n- Akutní podpora imunitního a respiračního systému n- Vhodné během obodobí se zvýšeným výskytem nachlazenín- Vyrobeno držitelem certifikátu GMP
Walmark

Parametry

EAN
8596024018760
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
3090 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
12 let
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Walmark
Expirace
31.8.2023

Herba-C Rapid: Užívejte 1 tabletu denně, 2 tablety v případě akutní potřeby po jídle, zapijte tekutinou.

Zinek 25 mg Forte: Užívejte 1 tabletu denně po jídle. Pro maximální efekt užívejte dlouhodobě každý den.

Herba-C Rapid: Kyselina L-askorbová, látky protispékavé (celulosa, stearát hořečnatý, talek, oxid křemičitý, kyselina stearová), bez čený extrakt, pelargonie extrakt, stabilizátory (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hydroxypropyl methylcelulosa, polydextrosa), echinacea extrakt, kurkuma extrakt, citrát zinečnatý, barviva (oxid titaničitý, brilantní modř, riboflavin), triglyceridy, maltodextrin.

Zinek 25 mg Forte: Zvlhčující látka (sorbitol), citrát zinečnatý trihydrát, látky protispékavé (celulosa, stearát hořečnatý).

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí.

Walmark Imunitní balíček...

208,00 Kč 185,00 Kč