0

Pangamin Bifi + Omega3 200 tablet

Vyvážená kombinace pivovarských kvasnic, mikrobiálních kultur – probiotik a rozpustné vlákniny inulin + omega 3 nenasycené mastné kyseliny.
Více informací
Pangamin
Skladem
119,00 Kč Vč. DPH

(0,60 Kč ks)

Počet
- +

Pangamin Bifi + Omega3 200 tablet

Pivovarské kvasinky - kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. Vlastnosti pivovarských kvasnic, jako tradičního prostředku výživy, jsou dány biochemickým složením kvasinek. Látky v nich obsažené se rozvíjí životními procesy v buňkách při kvašení a z ječmene procesem klíčení.

V našich střevech žijí miliardy bakterií – „dobrých i špatných“. Důležité je, aby jejich poměr byl v rovnováze, protože 70% naší imunity se tvoří právě ve střevech. Optimální je, aby se společně s probiotickými bakteriemi konzumovala i prebiotika. Probiotika se starají o rovnováhu střevní mikroflóry a prebiotika dodávají probiotikům potřebnou „potravu“. Jen tak mohou v našem mikrobiomu odvádět svoji práci, protože bez vlákniny probiotické kultury nepřežijí.

Přípravkům, které obsahují probiotika a prebiotika se říká symbiotika.

Omega – 3 nenasycené mastné kyseliny se účastní řady klíčových procesů v těle. To není schopno si je vyrobit a musí se mu proto dodávat z vnějších zdrojů. Omega 3 mohou být součástí prevence řady civilizačních onemocnění.

Mikrobiální kultury Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium lactis jsou součástí střevní mikroflóry.

Inulin je zdrojem živin pro mikroflóru v tlustém střevě.

 

 

 

 

 

Pangamin

Parametry

EAN
8595226400625
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
200 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Rapeto
Dospělí 3x denně 4 tablety. Děti 2x denně 2 tablety. Tablety polknout a zapít dostatečným množstvím vody. Užívejte nejlépe před jídlem nebo současně s jídlem.
Pivovarské kvasnice [(Saccharomyces cerevisiae) obsahují lepek], Ropufa® (omega-3 nenasycené mastné kyseliny), sušená syrovátka, kukuřičný dextrin, rozpustná vláknina inulin, protispékavé látky (stearan hořečnatý a oxid křemičitý), laktogenní mikroorganismy (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis).
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Uchovávejte v suchu a temnu, chraňte před teplem.

Pangamin Bifi + Omega3 200...

119,00 Kč