0

Pangamin Bifi Plus s inulinem sáček 200 tablet

Oblíbená kombinace pivovarských kvasnic, mikrobiálních kultur s pupalkovým olejem a vlákniny inulin.
Více informací
Pangamin
Skladem
91,00 Kč Vč. DPH

(0,46 Kč ks)

Počet
- +

Pangamin Bifi Plus s inulinem sáček 200 tablet

Pivovarské kvasinky - kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. Vlastnosti pivovarských kvasnic, jako tradičního prostředku výživy, jsou dány biochemickým složením kvasinek. Látky v nich obsažené se rozvíjí životními procesy v buňkách při kvašení a z ječmene procesem klíčení.

V našich střevech žijí miliardy bakterií – „dobrých i špatných“. Důležité je, aby jejich poměr byl v rovnováze, protože 70% naší imunity se tvoří právě ve střevech. Optimální je, aby se společně s probiotickými bakteriemi konzumovala i prebiotika. Probiotika se starají o rovnováhu střevní mikroflóry a prebiotika dodávají probiotikům potřebnou „potravu“. Jen tak mohou v našem mikrobiomu odvádět svoji práci, protože bez vlákniny probiotické kultury nepřežijí.

Přípravkům, které obsahují probiotika a prebiotika se říká symbiotika.

Pupalkový olej pro hormonální rovnováhu a normální stav pokožky. Žádaný výrobek pro dospívající mládež s problematickou pletí (akné).

Mikrobiální kultury Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum jsou součástí střevní mikroflóry.

Inulin je zdrojem živin pro mikroflóru v tlustém střevě. 

 

Pangamin

Parametry

EAN
8595226400250
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
200 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Rapeto
8595226400250
8595226400250
Dospělí 3x denně 4 tablety po jídle. Děti 2x denně 2 tablety po jídle. Tablety polknout a zapít dostatečným množstvím vody.
Pivovarské kvasnice [(Saccharomyces cerevisiae) obsahují lepek], sušené mléko, rozpustná vláknina inulin, pupalkový olej, laktogenní mikroorganismy (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum). Bez tabletovacích přísad.

Pangamin Bifi Plus s...

91,00 Kč