0

Pharma Activ LIPOZOMAL Vitamin C 1000 mg 60 kapslí

Lipozomální vitamín C má v porovnání s jinými formami vyšší vstřebatelnost.
Více informací
Pharma Activ
Brzy skladem
361,00 Kč Vč. DPH

(6,02 Kč ks)

Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

Pharma Activ LIPOZOMAL Vitamin C 1000 mg 60 kapslí

Lipozomální vitamín C má v porovnání s jinými formami vyšší vstřebatelnost. Je to dáno tím, že vitamín C je obalen fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozomy. Lipozomální obal chrání vitamín C před degradací, umožňuje rychlejší a účinnější vstřebávání, stejně tak lepší přístup do nitra buněk. Vitamín C je nezbytný pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky lipozomální formě je velmi dobře vstřebatelný. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, současně přispívá k normální tvorbě kolagenu a chrupavek. Jako antioxidant podporuje imunitní systém a ochrání buňky před oxidativním stresem. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Podporuje vstřebávání železa.
Pharma Activ

Parametry

EAN
8594195440854
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
60 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Pharma Activ
4680576
4680576
2 kapsle denně. Denní dávka obsahuje 1000 mg lipozomální formy vitamínu C (kyselina L-askorbová) 1250% referenční hodnoty příjmu.
Kyselina L-askorbová (Vitamín C), plnidlo (maltodextrin), plnidlo (glycerol), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), emulgátor (slunečnicový lecitin fosfolipidy), HPMC kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo – oxid titaničitý).

Pharma Activ LIPOZOMAL...

361,00 Kč