0

Oscillococcinum perorální granule 6x1 g

OSCILLOCOCCINUM je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k prevenci a léčbě chřipkových stavů, jako jsou např. horečka, zimnice, bolest hlavy, únava a bolesti svalů.
Více informací
Oscillococcinum
Skladem
180,00 Kč Vč. DPH

(30,00 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Oscillococcinum perorální granule 6x1 g

\"OSCILLOCOCCINUM je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k prevenci a léčbě chřipkových stavů, jako jsou např. horečka, zimnice, bolest hlavy, únava a bolesti svalů.\"
Oscillococcinum

Parametry

SUKL název
OSCILLOCOCCINUM 1G GRA MDC 6
SUKL kód
0096704
EAN
3352712001132
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Granule
Velikost balení
6 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
Od 1 měsíce
Režim výdeje
Homeopatický přípravek
Indikační skupina
Homeopatica

Specifické reference

Dospělí, dospívající a děti:\n - preventivně v období zvýšeného výskytu chřipkových stavů se užívá 1 dávka 1x týdně.\n - co nejdříve při prvních příznacích chřipkových stavů se užívá 1 dávka 3x denně po dobu 1 až\n 3 dnů.\n Celý obsah jednodávkového obalu nechat rozpustit pod jazykem.\n U dětí do 2 let rozpustit celý obsah jednodávkového obalu v malém množství vody.\n Délka užívání přípravku při léčbě chřipkových stavů:\n Pokud se do 3 dnů příznaky onemocnění nezlepší nebo se zhorší, poraďte se s lékařem nebo\n lékárníkem.
Léčivou látkou v 1 dávce (1 g granulí) je:\n Anas barbariae, hepatis et cordis extractum 200 K .................. 0,01 ml\n Pomocnými látkami jsou:\n sacharóza, monohydrát laktózy.

Oscillococcinum perorální...

180,00 Kč