0

JML Mega Ginkgo Guarana+ 60+30 tablet

Doplněk stravy je speciální technologií získaný standardizovaný extrakt z listů Ginkgo biloba s přesným obsahem učinných, aktivních látek.
Více informací
JML

Velikost balení:

90 ks
34 ks
Skladem
186,00 Kč Vč. DPH

(2,07 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

JML Mega Ginkgo Guarana+ 60+30 tablet

Obsahuje 24% flavonových glykosidů a 6% terpenoidních laktonů (ginkgolidů a bilobalidů). Ginkgo pomáhá udržovat periferní cirkulaci krve, což je příznivé pro funkci zraku a sluchu. Podporuje mozkové funkce, psychickou kondici a činnost nervového systému, pomáhá udržovat s věkem se zhoršující paměť. Dále obsahuje standardizovaný extrakt z guarany, která podporuje fyzickou a mentální aktivitu, posiluje imunitu, pomáhá udržovat paměť a pozornost. Hořčík je potřebný pro energetický metabolismus, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů, správnou funkci nervové soustavy, je nezbytný pro udržování činnost svalů. Vitamín B6 podporuje energetický metabolismus, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Pomáhá udržovat správnou činnost nervové soustavy a psychickou činnost. Příznivě působí na udržování funkce imunitního systému a na tvorbu červených krvinek. Tento doplněk stravy je speciálně vyvinutý jako komplex tak, aby se pozitivní vlastnosti všech složek vzájemně doplňovaly a podporovaly, a tím bylo dosaženo maximálniho efektu, než při užívání jednotlivých látek samostatně. JML MegaGinkgoGua­ranaExtrakt+ bývá prospěšný při zhoršeném krevním zásobení mozku, ostatních orgánů včetně končetin, při unavené paměti, i při fyzické a psychické zátěži, vyčerpání a stresu. JML MegaGinkgoGua­ranaExtrakt+ je vhodný k dlouhodobému užívání pro dobrou duševní i mozkovou kondici a celkovou vitalitu. Díky extra silné koncentraci extraktů užívejte maximálně 1 tabletu obden.
JML

Parametry

EAN
8595158600247
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
90 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Jml Fitness
3743425
3743425
2 tableta obden, nejlépe ráno s jídlem.
JEDNA TABLETA OBSAHUJE GINKGO BILOBA 60 MG, GUARANU 50 MG, HOŘČÍK 150 MG (40 % RVH*), VITAMIN B6 5MG (357 % RVH*) A DÁLE POMOCNÉ LÁTKY: CELULÓZU, SODNOU SŮL KARBOXYMETHYL-CELULÓZY, STEARÁT HOŘEČNATÝ, KYSELINU STEAROVOU, HYDROXYPROPYL¬METHYLCELULÓZU.

JML Mega Ginkgo Guarana+...

186,00 Kč