0

Walmark Guarana 800mg 90 tablet

Guarana pomáhá podporovat bdělost, koncentraci a fyzickou aktivitu. Snižuje únavu a přispívá k normální mentální činnosti.
Více informací
Skladem
235,00 Kč Vč. DPH

(2,61 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Walmark Guarana 800mg 90 tablet

Guarana (Paullinia cupana) je liánovitá rostlina, která pochází z tropických pralesů Amazonie a po staletí byla používána jako elixír života podporující imunitu. Díky tomu, že přirozeně obsahuje vysoké množství kofeinu, stala se guarana populárním energetickým doplňkem. Účinky guarany: Pomáhá zvýšit bdělost a koncentraci, rovněž podporuje fyzickou aktivitu a povzbuzuje tělo. Podporuje normální duševní výkonnost a snižuje duševní únavu. Přispívá k metabolizmu tuků a pomáhá při kontrole hmotnosti. Pomáhá podporovat imunitní systém. Přírodní zdroj energie. Originální extrakt ze semen guarany z Brazílie. Vhodný zejména pro fyzicky a duševně aktivní osoby. Vyrobeno držitelem certifikátu GMP

Parametry

EAN
8596024014649
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
90 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

2–4 tablety denně, před snídaní či jiným jídlem. \nPro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.
  • guarana (Paullinia cupana extrakt ze semen min. 8:1, standardizováno na obsah kofeinu min. 10 mg v 1 tbl.), látky protispékavé (uhličitan vápenatý, celulosa, oxid křemičitý), Guarana (Paullinia cupana) extrakt, stabilizátory (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, stearát hořečnatý, hydroxypropyl methylcelulosa)

Walmark Guarana 800mg 90...

235,00 Kč