0

Allegra® MELATONIN 3 mg B6 30 pastilek

Doplněk stravy pro příjemné usnutí v podobě pastilek s pomerančovou příchutí. Určeno osobám s potřebou zkrátit dobu nutnou k usnutí, starším 55 let, pracujícím na nočních směnách.
Více informací
Allegra®
Skladem
165,00 Kč Vč. DPH

(5,50 Kč ks)

Počet
- +

Allegra® MELATONIN 3 mg B6 30 pastilek

MELATONIN allegra 3 mg B6 byl vyvinut podle nejnovějších poznatků a zohledňuje tak všechna kritéria důležitá pro dlouhodobé podávání: kvalitu a pohodlné užívání. Obsahuje melatonin, což je endogenní látka, kterou si lidé vytvářejí v epifýze. Melatonin ovlivňuje spánkový cyklus. Přírodní produkce melatoninu je přímo spojena s expozicí světla. Při přítomnosti modrého světla (slunečního záření nebo umělého světla) je produkce melatoninu inhibována. Když se sníží intenzita světla, melatonin se začne přirozeně produkovat.Schopnost tvorby melatoninu se s narůstajícím věkem postupně snižuje. Doplněk stravy je ve formě snadno rozpustných pastilek, pro snadné užívání bez zapití a rychlejšímu nástupu účinku díky vstřebávání ústní sliznicí.
Allegra®

Parametry

EAN
8594070860944
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Pastilky
Velikost balení
30 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Nutricius
4756269
4756269
1/2 pastilky denně. Pastilku užijte 1,5 hodiny před plánovaným usnutím. Pastilku v ústech dobře rozkousejte nebo vycucejte. Pokud Vám tato forma nevyhovuje, polkněte pastilku v celku a zapijte dostatečným množstvím vody.V tomto případě počítejte s možným pozdějším nástupem účinku. Po užití pastilky dodržujte již klidový režim, nejezte, nepijte alkoholické nápoje, kávu a čaj, optimálně ulehněte na lůžko s knihou. Pamatujte, že sledování LCD displejů (televize,tablet,telefon) narušuje proces usínání,neboť vyzařují modré světlo, které brání přirozené produkci melatoninu.
Plnidlo xylitol, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, aroma: pomeranč, melatonin, protispékavá látka: stearan hořečnatý rostlinného původu, pyridoxin.

Allegra® MELATONIN 3 mg B6...

165,00 Kč