0

Biomedica HopsVital 40 tablet

Doplněk stravy ve formě tablet s postupným uvolňováním účinných látek. Obsahuje kombinaci vitamínů skupiny B a chmele pro zklidnění organismu a podporu zdravého spánku
Více informací
Biomedica
Skladem u dodavatele
215,00 Kč Vč. DPH

(5,37 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Biomedica HopsVital 40 tablet

HopsVital s postupným uvolňováním účiných látek: Chmel napomáhá normální činnosti nervové soustavy, má zklidňující účinky a příznivě ovlivňuje spánek. Thiamin přispívá k normální psychické činnosti a normální činnosti nervové soustavy. Kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a normální mentální činnosti. Kyselina listová (folát) a riboflavin přispívají k normální psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Niacin a vitamín B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti.

Biomedica

Parametry

EAN
8594002393885
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
40 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Biomedica spol. s r.o.

Specifické reference

1 tableta 2x denně.

Extrakt ze šištic chmele otáčivého (Humulus lupulus), hydrogenfosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmethylcelulóza, polydextróza, nikotinamid, polyvinylpyrrolidon, talek, stearan hořečnatý, D-pantothenan vápenatý, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavin, thiamin-hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová.

Biomedica HopsVital 40 tablet

215,00 Kč