0

PURESSENTIEL Inhalační tyčinka proti rýmě 1 ml

Inhalační tyčinka pro uvolnění dýchacích cest. Obsahuje 19 aromaesenciálních olejů. 100% přírodní produkt.
Více informací
Puressentiel
Skladem
172,00 Kč Vč. DPH

(172,00 Kč ml)

Počet
- +

PURESSENTIEL Inhalační tyčinka proti rýmě 1 ml

Inhalační tyčinka pomáhá uvolňovat dýchací cesty. Je vhodná při nachlazení, na ucpaný nos, rýmu (alergickou i chronickou), sinusitidu, kýchání.

Francouzská rodinná značka Puressentiel působící v lékárnách vznikla v roce 2005. Zakladateli jsou Isabelle a Marco Pacchioni, kteří se řadí mezi milovníky aromaterapie. Kombinují součinnost aromaesenciálních olejů a nejčistších aktivních složek. Přípravky jsou navrženy tak, aby se staraly o denní zdraví a pohodu celé rodiny. Puressentiel nabízí jednoduché, efektivní a přírodní řešení, jak zmírnit bolest a nebo zajistit úlevu.

Puressentiel

Parametry

EAN
3401396610397
Cesta podání
Nosní
Léková forma
Inhalační tyčinka
Velikost balení
1 ml
Režim výdeje
Kosmetika
Výrobce
Puressentiel
Akce
Puressentiel
Podržte inhalátor zhruba 1 cm od nosní dírky, druhou nosní dírku zacpěte a třikrát zhluboka vdechněte vůni esenciálních olejů. Stejný postup opakujte u druhé nosní dírky. Inhalujte maximálně 5krát denně.
Anýz, pimentovník, kajeput, citron, cypřiš, hřebíček, cypřiš, blahovičník (eukalyptus globulus a radiata), levandule, máta peprná, niaouli, oregano, borovice (pinus silvestris), ravensára, rozmarýn s cineolem, šalvěj, tea tree, tymián s thymolem + přírodní mentol a kafr. Obsahuje: D-limonen, pineny (alfa nebo beta), g-terpinen, delta-3-karen, eucalyptol, longifolen. Přirozeně se vyskytují v esenciálních olejích.
Nedoporučujeme dětem do 7 let, těhotným (zejména během prvních tří měsíců těhotenství) nebo kojícím ženám a osobám, které v minulosti zaznamenaly křečové nebo epileptické záchvaty, a každému s alergií na esenciální oleje. V případě dětí, a pokud jste během dlouhodobé léčby, poraďte se před použitím s odborníkem. Držte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití. Nepožívejte. Může způsobovat kožní alergickou reakci. Krabičku nebo štítek uchovávejte pro případ, že byste museli vyhledat lékaře. Držte mimo dosah dětí.

PURESSENTIEL Inhalační...

172,00 Kč