0

Dr. Popov Psyllium indická rozpustná vláknina 100 g

Pro zdravé zažívání, snadné hubnutí a dobré vyprazdňování. Kvalitní vláknina Psyllium Dr. Popova.
Více informací
Dr. Popov

Velikost balení:

100 g
200 g
Skladem
99,00 Kč Vč. DPH

(0,99 Kč g)

Počet
- +

Dr. Popov Psyllium indická rozpustná vláknina 100 g

Psyllium je rozpustná vláknina, která se získává z vyčištěných obalů semen jitrocele indického (Plantago ovata).Dobré vyprazdňování Psyllium Dr. Popova změkčuje stolici a zároveň zvětšuje její objem. Tím napomáhá správnému a snadnému vyprazdňování, což je důležité při tuhé a nepravidelné stolici, diskomfortu v oblasti konečníku, v těhotenství apod.Zdravé hubnutí Psyllium Dr. Popova zvyšuje denní spotřebu vlákniny. Pokud užíváte vlákninu psyllium nalačno, snadněji dochází k pocitu zasycení, aniž byste zvýšili svůj kalorický příjem. Tohoto efektu se využívá při redukčních dietách.Správné zažívání Psyllium Dr. Popova podporuje normální funkci trávicího systému.Cholesterol Psyllium Dr. Popova podporuje správný metabolismus tuků a udržuje zdravou hladinu cholesterolu v krvi.Psyllium Dr. Popova zvětšuje svůj objem v trávicím traktu až 40krát. Gel, který takto vzniká, pohlcuje nadbytečnou tekutinu a prostým bobtnáním (mechanickou silou jako píst) odsouvá z trávicího traktu škodliviny.Hodí se skvěle při vaření i pečení – díky své neutrální chuti s ním snadno zahustíte polévky, pomazánky, masové směsi. Můžete ho přimíchat do jogurtu, ranní kaše nebo smoothie. Takto připravené potraviny doporučujeme vždy zapíjet dostatečným množstvím tekutiny.
Dr. Popov

Parametry

EAN
8595058900959
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Vláknina
Velikost balení
100 g
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Dr. Popov
965328
965328
1 až 2 čajové lžičky přípravku rozmíchejte ráno, popř. i večer v 250 ml vody. Důkladně zapijte další tekutinou. Maximální denní dávka je 5 čajových lžiček.
Přípravek se skládá z psyllium Plantago ovaty (vyčištěné obaly semene jitrocele indického) v té nejvyšší možné kvalitě - čistota 98 %.

Dr. Popov Psyllium indická...

99,00 Kč