0

Rennie Žvýkací tablety 96ks

Rennie je lék, který se užívá při překyselení žaludku a tím vyvolaných žaludečních obtížích, zejména pálení žáhy. Rennie přináší rychlou a efektivní úlevu.
Více informací
Rennie
Skladem
219,00 Kč Vč. DPH

(2,28 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Rennie Žvýkací tablety 96ks

Rennie je osvědčený léčivý přípravek na pálení žáhy. Je to tzv. antacidum, které neutralizuje přebytek žaludeční kyseliny na vodu a další tělu přirozené látky. Rennie řeší přímo příčinu problému – nadbytek kyseliny v žaludku – a pomáhá tak mírnit její nepříjemné symptomy, jako je pálení žáhy. Působí přímo v žaludku a tedy lokálně. Rychlá a efektivní úleva od pálení žáhy, během 5 minut. 2 příchutě: Peppermint, Spearmint. Vhodné pro těhotné a kojící, dospělí a dospívající od 15 let.Tablety žvýkejte nebo nechte rozpustit v ústech (cucejte), není potřeba zapíjet je vodou.
Rennie

Parametry

SUKL název
RENNIE 680MG/80MG TBL MND 96
SUKL kód
0058119
EAN
3534510000481
Léková forma
Tablety žvýkací
Velikost balení
96 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Antacida (včetně antiulcerosních léčiv)

Specifické reference

Příbalová informace
Ke stažení (217.96k)

Žvýkejte nebo cucejte 1-2 tablety jednu hodinu po hlavním jídle a před spaním nebo kdykoliv při potížích. Tablety nemusíte zapíjet. Neužívejte více než 11 tablet za 24 hodin. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 2 týdny.

Rennie 96 žvýkacích tabletaaaa

Léčivé látky: calcii carbonas (680 mg), magnesii subcarbonas ponderosus (80 mg) v jedné žvýkací tabletě. Pomocné látky: sacharóza, bramborový škrob, předbobtnalý kukuřičný škrob, mastek, lehký tekutý parafín, aroma máty peprné, citrónové aroma, magnesium-stearát.

Rennie Žvýkací tablety 96ks

219,00 Kč