0

BIOGENA Winter Tea Excellent porcované čaje 4x10 ks

Originální vánoční dárková kazeta plná čajových směsí, které zahřejí při dlouhých zimních večerech a nabudí slavnostní atmosféru vánočních svátků. Dárková kazeta obsahuje ovocné čaje: Zázvor s mandarinkou, Vánoční čaj, Zimní punč a Citrusové plody s kořením.
Více informací
Biogena
Brzy skladem
188,00 Kč Vč. DPH

(4,70 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

BIOGENA Winter Tea Excellent porcované čaje 4x10 ks

Pro čaje značky Biogena jsou charakteristické rozmanité kombinace bylin a ovoce, intenzivní vůně a delikátní chuť. Vychutnat si je můžete v běžném uspěchaném dni, v rodinném kruhu, slavnostních okamžicích, nebo když máte chvilku pro sebe. V čajích značky Biogena se snoubí vysoká kvalita spolu s pestrou a harmonickou kombinací bylin a ovoce, spočívající ve výjimečné chuti. Mimo to se vyznačují i osobitým designem, za který společnost Biogena opakovaně získala ocenění „Obal roku“ a také "Design touch". Značku Biogena charakterizuje pečlivý výběr surovin a vlastní vývoj receptur. Společnost spolupracuje s českými dodavateli a nalézá cesty i k širšímu využití lokálních zdrojů.
Biogena

Parametry

EAN
8594004996572
Léková forma
Nálevový sáček
Velikost balení
40 ks
Režim výdeje
Čaje a rostlinné přípravky
Výrobce
Biogena
3992972
3992972
Sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 6-8 minut.
Zázvor-mandarinka: aronie plod, směs zázvoru 22% (jablko, zázvor 25%), šípek plod, ostružiník list, aroma, čekanka kořen, kyselina: kyselina citronová, mandarinka oplodí 2%. Vánoční čaj: jablko plod 65%, šípek plod, aroma, čekanka kořen, svatojánský chléb, skořice kůra 4%, ostružiník list, kyselina: kyselina citronová, hruška plod 1%. Zimní punč: jablko plod, šípek plod, ibišek květ, ostružiník list, aroma, skořice kůra 6%, hřebíček květ 4%, kyselina: kyselina citronová, pomeranč oplodí 3%, čekanka kořen, pomerančová šťáva 0,5%. Citrusové plody s kořením: šípek plod, jablko plod, ibišek bílý květ, skořice kůra 9%, aroma, pomeranč oplodí 8%, ostružiník list, citronová tráva, hřebíček květ 2,4%, kardamon 2%, citron oplodí 2%, pomerančová šťáva 0,1%.

BIOGENA Winter Tea...

188,00 Kč