0

Probiolact forte N° 12 12 x 30 kapslí

ProbioLact Forte N°12 obsahuje vyvážený komplex 12 resp. 14 různých kmenů živých mikroorganismů v počtu až 10 miliard v jedné tobolce.
Více informací
Probiolact
Skladem u dodavatele
2 898,00 Kč Vč. DPH

(8,05 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Probiolact forte N° 12 12 x 30 kapslí

NOVÁ GENERACE PROBIOTIK V KONOVÁ GENERACE PROBIOTIK V KOMBINACI S PREBIOTIKY! JEDINÝ PRODUKT S BIOFILMEM NA TRHU.n Doplněk stravy ProbioLact forte N°12 obsahuje vyvážený komplex 12 resp. 14 různých kmenů živých mikroorganismů v počtu až 10 miliard v jedné tobolce. Bakterie Lactobacillus acidophilus biofilm jsou zpracovány unikátní technologií do formy tzv. biofilmu. Biofilm je přirozená souvislá vrstva bakterií, které vytváří ochrannou a stimulační bariéru. Tato probiotika jsou produkována tak, aby se již v průběhu výroby chovala obdobným způsobem jako by byla na střevní sliznici. ProbioLact forte N°12 dále obsahuje inulin z čekanky (prebiotikum) pro podporu růstu laktobacilů a bifidobakterií. Speciální neželatinová enterosolventní tobolka přípravku ProbioLact forte N°12 déle chrání její obsah v žaludku před nízkým pH a pomáhá tak prodlužovat stabilitu a vitalitu živých kultur. Přípravek je vhodný i pro osoby se speciálními stravovacími zvyklostmi (vegany a vegetariány).MBINACI S PREBIOTIKY! JEDINÝ PRODUKT S BIOFILMEM NA TRHU.
Probiolact

Parametry

EAN
8595244310531
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
360 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
od 3 let
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

1 tobolku 1-2x denně před jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutiny. V případě, že probiotika užíváte v průběhu antibiotické léčby, doporučujeme ProbioLact Forte N°12 užívat přibližně v polovině intervalu mezi jednotlivými dávkami antibiotik.
Složení: kukuřičný škrob, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza), inulin, probiotické kultury (Bifidobacterium breve, Lactobacillus casei), Lactobacillus plantarum, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus sporogenes, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus bulgaricus, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium lactis biofilm, Lactobacillus acidophilus biofilm), kyselina L-askorbová, látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), cholekalciferol.n Složení kapsle: hypromelóza.

Probiolact forte N° 12 12 x...

2 898,00 Kč