0

Walmark Sinulan DUO forte 30 tablet

Sinulan Duo Forte je doplněk stravy obsahující RespiraPRO komplex a směs rostlinných výtažků. Složení produktu má dvojí účinek. Podporuje funkci horních a dolních cest dýchacích a imunitního systému.
Více informací
Skladem
179,00 Kč Vč. DPH

(5,97 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Walmark Sinulan DUO forte 30 tablet

Sinulan DUO forte tablety podporují imunitní systém a normální funkci horních a dolních cest dýchacích. Výtažek z květů černého bezu podporuje funkci horních a dolních dýchacích cest (doporučuje se na podporu dýchacích cest, např. při kašli). Výtažek z květů černého bezu a květů divizny velkokvěté podporuje fyziologické funkce imunitního systému. Výtažky z květu divizny velkokvěté a verbenypodporují fyziologickou funkci dýchacích orgánů. Výtažky z květu divizny velkokvěté a verbeny napomáhají zklidnit ústa, hrdlo, hltan a hlasivky v případě dočasného chrapotu. Výtažek z kořene hořce žlutého působí na povzbuzení a osvěžení těla. Výtažky z květu černého bezu a verbeny mají antioxidační účinek.

Parametry

EAN
8596024012201
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
30 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
6 let
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

Dávkování: 1–2 tablety denně, nejlépe během jídla, zapít tekutinou.Dávkování: 1–2 tablety denně, nejlépe během jídla, zapít tekutinou.

Walmark Sinulan DUO forte...

179,00 Kč