0

Niquitin mini 4mg 20 kusů pastilek

Pastilky pomáhající při odvykání kouření, uvolňováním nikotinu při jejích použití zmírňují závislost na cigaretách a případné abstinenční příznaky (podrážděnost, slabost), které odvykání kouření může způsobit.
Více informací
NiQutin
Skladem u dodavatele
234,00 Kč Vč. DPH

(11,70 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Niquitin mini 4mg 20 kusů pastilek

NiQuitin mini 4 mg jsou lisované pastilky obsahující nikotin, nahrazují část nikotinu, který se do těla dostává inhalování cigaret a tím zmírňují chuť na cigaretu. Zároveň zmírňují abstinenční příznaky při odvykání kouření. Síla pastilek se určuje podle velikosti kuřáckého návyku, NiQuitin mini 4 mg je určený pro kuřáky 20ti a více cigaret denně. Pastilka se vloží do úst a nechá se rozpoustit, tím se uvolňuje do těla nikotin, pastilky se nežvýkají ani nepolykají. V balení 20 kusů.
NiQutin

Parametry

SUKL název
NIQUITIN MINI 4MG PAS CMP 1X20
SUKL kód
0208831
EAN
8594060895741
Cesta podání
Do dutiny ústní
Léková forma
Pastilky
Velikost balení
20 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Varia

Specifické reference

Příbalová informace
Ke stažení (299.06k)

Ukončení kouření naráz: Dospělí začnou užívat 8-12 pastilek denně až 6 týdnů, kdykoliv dostanete chuť na cigaretu. Potom postupně snižujte jejich počet během dne až na 1-2 pastilky denně, pak můžete užívání ukončit.

Ukončování kouření postupně: Při neodolatelné potřebě si zakouřit, dospělí použijí místo cigarety pastilku. Postupně snižujte počet vykouřených cigaret za den. Snižování počtu by mělo vést k zastavení kouření.

Jestliže nepřestanete kouřit úplně během 6 měsíců, poraďte se s lékařem. Pastilky se nesmí žvýkat nebo vcelku polykat. Neužívejte více než 15 pastilek denně. Děti od 12 let a mladiství mohou přípravek užívat pouze na doporučení lékaře.

Léčivá látka je nicotinum 4 mg ve formě pryskyřičného komplexu (nicotini resinas 20,00 mg) v jedné pastilce.

Pomocné látky jsou mannitol, natrium-alginát, hydrogenuhličitan draselný, xanthanová klovatina, vápenatá sůl polykarbofilu, uhličitan sodný, draselná sůl acesulfamu, magnesium-stearát, aroma máty peprné a mentholové aroma v prášku, korigens. NiQuitin Mini neobsahuje cukr.

Niquitin mini 4mg 20 kusů...

234,00 Kč