0

Nicorette invisipatch 15 mg/16 h transdermální náplast 7 ks

Náplast s postupným uvolňováním nikotinu po dobu 16 hodin.Uvolňováním nikotinu zmírňuje závislost na cigaretách a případné abstinenční příznaky (podrážděnost, slabost), které odvykání kouření může způsobit.
Více informací
Nicorette
Skladem u dodavatele
484,00 Kč Vč. DPH

(69,14 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Nicorette invisipatch 15 mg/16 h transdermální náplast 7 ks

Nicorette 15 mg je průhledná transdermální - nikotinová náplast po aplikaci uvolňuje postupně do těla nikotin, tím nahrazuje nikotin z cigaret. Pomůže zmírnit touhu po cigaretě i abstinenční příznaky. Jedná se o vhodný přípravek při odvykání kouření, aplikuje se pouze ve dne, neruší tedy spánek. Po dobu 8 týdnů aplikujte jednu náplast, po 8 týdnech pokračujte s náplastí s nižším obsahem nikotinu. Pro nalepení nové náplasti volte vždy jiné místo. V balení 7 kusů.
Nicorette

Parametry

SUKL název
NICORETTE INVISIPATCH 15MG/16H TDR EMP 7 I
SUKL kód
0136129
EAN
3574660454369
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Náplast
Velikost balení
7 ks
Určeno pro
Dospělé
Věk od
Od 18 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Varia

Specifické reference

Příbalová informace
Ke stažení (417.94k)
  • Léčivá látka: nicotinum
  • Pomocné látky: Vrstva obsahující nikotin: polyethylentereftalátový (PET) film, triacylglyceroly se středně dlouhým řetězcem, bazický butylovaný methakrylátový kopolymer. Akrylátová vrstva: adhezivní akrylátový roztok, hydroxid draselný, sodná sůl kroskarmelózy, aluminium-acetylacetonát. Uvolňovací vložka: polyethylentereftalátový (PET) film, z jedné strany potažený hliníkem, z obou stran potažený silikonem

Nicorette invisipatch 15...

484,00 Kč