0

BARNYS Cran-Urin megaPAC brusinky 60 kapslí

Originální kanadské velkoplodé brusinky - extrakt vysoké kvality.
Více informací
Barnys
Skladem
390,00 Kč Vč. DPH

(6,50 Kč ks)

Počet
- +

BARNYS Cran-Urin megaPAC brusinky 60 kapslí

Barny´s je uznávaný specialista v této oblasti a prokazatelně nabízí nejsilnější a nejkvalitnější produkty obsahující účinnou látku - proanthokyanidiny - PAC (1 kapsle obsahuje 40 mg PACEu.Pharm.). Cran-Urin megaPAC brusinky jsou navíc obohaceny o vitamin H (biotin), který přispívá k udržení normálního stavu sliznic (např. sliznic močového ústrojí). Kvalita použitého extraktu a s tím související vysoký obsah PAC jsou pak nejdůležitějšími parametry při hodnocení kvality kanadských brusinek.
Barnys

Parametry

EAN
621629901488
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
60 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Biopol GN
Dospělí 1-2 kapsle denně (ideálně ve dvou dávkách). Děti od 3 let 1 kapsli 1x denně.
1 kapsle (0,656 g): brusinkový extrakt Cran-RichPAC™(Vaccinium macrocarpon, extrakt z plodů klikvy velkoplodé 36:1, standardizováno na 8 % proanthokyanidinů; maltodextrin) 500 mg, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokrystalická celulóza), látka protispékavá (stearan hořečnatý), vitamin H (D-biotin, 50 % RHP) 25 μg. RHP Referenční hodnota příjmu.
Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C.

BARNYS Cran-Urin megaPAC...

390,00 Kč