0

Muscoaktiv Stop křečím Rapid 20 sáčků

Vitaminový přípravek s hořčíkem se speciálně sestaveným složením. Přispívá k normální funkci svalů a k udržování normálního krevního tlak, zmírňuje únavu a vyčerpání. Doplňuje nedostatek hořčíku v těle.
Více informací
MUSCOAKTIV
Skladem u dodavatele
147,00 Kč Vč. DPH
Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Muscoaktiv Stop křečím Rapid 20 sáčků

Muscoaktiv Rapid je vitaminový přípravek s hořčíkem se speciálně sestaveným složením ve formě prášku rozpustného ve vodě. Draslík, vitamin E, hořčík a vitamin B6 mají pozitivní vliv na správnou činnost svalů. Draslík přispívá k normální funkci nervového systému, normální funkci svalů a k udržování normálního krevního tlaku. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Vitamin B6 přispívá k normální funkci imunitního systému a regulaci hormonální aktivity. Hořčík přispívá ke zmírnění únavy a vyčerpání, elektrolytické rovnováze, normální funkci nervového systému a svalů, normální psychické funkci a k udržení normálních kostí a zubů.
MUSCOAKTIV

Parametry

EAN
5906204008611

Specifické reference

Dospělý: 2 sáčky denně rozpusťte ve sklenici vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Obsah minerálů a vitamínů ve 2 sáčcích: Vitamin B6: 2 mg (143 % RHP*), Vitamin E: 10 mg (83 % RHP*), Hořčík: 120 mg (32 % RHP *), Draslík: 300 mg (15 % RHP*). *RHP - referenční hodnota příjmu pro průměrného člověka

Muscoaktiv Stop křečím...

147,00 Kč