0

Bioaktivní Selen+Zinek FORTE 30 tablet

Vysoká kvalita antioxidačního komplex, obohacený o selen, vitamín C, E, A a B6. Komplex antioxidantů a vitamínů se navzájem podporují, chrání a doplňují.
Více informací
Pharma Nord
Skladem
186,00 Kč Vč. DPH

(6,20 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Bioaktivní Selen+Zinek FORTE 30 tablet

Bioaktivní Selen+ Zinek Forte je jedinečný komplex antioxidantů a vitamínů, vzájemně se podporují a chrání. Lze jej užívat jako náhradu vitamínů s beta-karotenem, kterému by se měli vyhnout zejména kuřáci. Tento komplex antioxidantů a vitamínů má nespočet příznívých účinků na lidský organismus. Hlavní z nich jsou: Přispívá k normální funkci imunitního systému, štítné žlázy, dělení buněk, nervové soustavy, normální hladiny testosteronu v krvi. Podporuje normální tvorbu červených krvinek a spermii. Udržuje dobrý stav pokožky, zraku, pleti, zubů, kostí. Snižuje pocit únavy a chrání buňky před oxidačním stresem. Přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu. Všechny přípravky Pharma Nord jsou bez lepku a bez laktózy, neobsahují GMO (geneticky modifikované organizmy) ani žádné radioaktivní látky
Pharma Nord

Parametry

EAN
5709976038103
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
30 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
12 let
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Pharma Nord
Bez lepku
Ano
3980100
3980100

1 tableta denně, užívejte během jídla

  • minerální látka: glukonan zinečnatý, vitamin: kyselina L-askorbová, minerální látka: kvasnice se selenem (SelenoPrecise®* yeast), plnidlo: mikrokrystalická celulóza (E 460), vitaminy: DL-α-tokoferyl-acetát, D-α-tokoferyl-sukcinát, retinyl-acetát, lešticí látka: hydroxypropylmethyl celulóza (E 464); protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin (E 470b), oxid křemičitý (E 551); vitamin: pyridoxin-hydrochlorid; zein (kukuřičný protein); barvivo: oxidy železa (E172).
  • * EP Patent No. 1 478 732 B1.

Bioaktivní Selen+Zinek...

186,00 Kč