0

TEREZIA Štítná žláza 60 kapslí

Synergický účinek přírodních složek pro podporu normální činnosti štítné žlázy. Vhodně doplněno o další složky a byliny pro dosažení nejlepších účinků.
Více informací
Skladem u dodavatele
329,00 Kč Vč. DPH

(5,48 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

TEREZIA Štítná žláza 60 kapslí

TEREZIA Štítná žláza obsahuje mořskou řasu Laminaria, známou pod názvem mořská kapusta, která je přírodním zdrojem jódu. Jód je velmi důležitý biogenní prvek, který přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k její normální činnosti. Tyto hormony ovlivňují látkovou přeměnu a energetický metabolizmus celého organizmu. Meduňka udržuje přirozenou hormonální rovnováhu a přispívá k optimální relaxaci. Chaluha bublinatá jako podpora energetického metabolismu. Oves setý podpora funkce štítné žlázy, produkce hormonu a Podpora energetického metabolismus.

Parametry

EAN
8594006898232
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
60 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Doplněk stravy
Bez lepku
Ano

Specifické reference

1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.

1 kapsle obsahuje 400 mg směsi Štítná žláza [sušený prášek kořene mochny bílé (Potentilla alba), sušené mořské řasy Laminaria (Laminaria digitata) 80 mg – z toho 75 µg jódu, prášek a extrakt listu meduňky lékařské (Melissa officinalis) 80 mg, prášek plodu lnu setého (Linum usitatissimum), sušený extrakt chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus), extrakt kvetoucí nati řepeně durkoman (Xanthium strumarium), sušený extrakt zeleného ovsa setého (Avena sativa)]. Obal kapsle: želatina.

TEREZIA Štítná žláza 60 kapslí

329,00 Kč