0

BioGaia Protectis probiotické kapky s vitamínem D 10 ml

Pro spokojené bříško Vašich dětí a podporu jejich imunity. Laktobacily (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru dětí. Ta se vyvíjí v prvních 1 000 dnech, tedy od početí dítěte do doby kolem druhého roku života. V této době máte jedinečnou možnost ovlivnit složení střevní mikroflóry svého dítěte, a tak podpořit jeho zdraví v dospělosti.
Více informací
BioGaia
Skladem
584,00 Kč Vč. DPH

(58,40 Kč ml)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

BioGaia Protectis probiotické kapky s vitamínem D 10 ml

Pro spokojené bříško Vašich dětí a podporu jejich imunity.

Laktobacily (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru dětí. Ta se vyvíjí v prvních 1 000 dnech, tedy od početí dítěte do doby kolem druhého roku života. V této době máte jedinečnou možnost ovlivnit složení střevní mikroflóry svého dítěte, a tak podpořit jeho zdraví v dospělosti.

Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K jejímu narušení může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování.

BioGaia® probiotické kapky obsahují ověřený patentovaný kmen bakterií Lactobacillus reuteri Protectis® a vitamin D.

Kmen Protectis® pochází z mateřského mléka, a tak je zcela přirozený lidskému organismu.

Vitamin D je důležitý pro správnou funkci imunitního systému dětí a přispívá ke zdravému růstu a vývoji kostí a zubů dětí.

Hlavní vlastnosti:

  • pro děti od 2. týdne
  • neutrální příchuť
  • vhodné při a po užívání antibiotik
  • vhodné pro dlouhodobé užívání

Upozornění

Nepřidávejte do horkého jídla nebo nápojů a nepodávejte z tuby přímo do úst, tím by mohlo dojít ke snížení kvality výrobku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

BioGaia

Parametry

EAN
7350012553340
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapky
Velikost balení
10 ml
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
od narození
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

Užívejte 5 kapek 1x denně.

Před použitím dobře protřepejte po dobu 10 sekund, aby došlo k smísení bakteriální kultury s obsahem tuby. Tubičku jemně stlačte a nakapejte kapky na lžičku. Kapky můžete nakapat na prso (v případě, že kojíte), přidat do lahve s krmením nebo do jídla. Pokud se kapky nezačnou tvořit, znovu dobře protřepejte.

1 dávka (5 kapek) obsahuje minimálně 100 milionů živých bakterií L. reuteri Protectis® a 10 μg vitamínu D3.

Slunečnicový olej, mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem triglyceridů (MCT), bakterie Lactobacillus reuteri DSM 17938 (Protectis®) a vitamín D3.

BioGaia Protectis...

584,00 Kč