0

Biopron Kids+ 30 tobolek

Biopron® Kids+ je probiotický komplex pro děti s prebiotiky a vitaminy B6 a C. Expertní probiotika ve formě tobolek pro správný vývoj střevního mikrobiomu a imunitního systému. vitaminy B6 a C, které přispívají ke správné funkci imunitního systému.
Více informací
Biopron
Skladem
304,00 Kč Vč. DPH

(10,13 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Biopron Kids+ 30 tobolek

Biopron Kids+ obohacený o vitamíny B6 a C, které přispívají k podpoře imunitního systému. Vhodné při a po užívání antibiotik. Při vstupu do nového kolektivu, změnách ve stravování, cestování. Při narušené střevní mikrobiotě pro podporu obnovy její rovnováhy. Pro děti od 1 roku. Biopron®, denní dávka probiotik pro Vaše dítě. Prvních 1000 dní života, doba trvající přibližně od početí do dvou let věku dítěte, představuje unikátní období, kdy dochází k růstu a vytvoření rovnováhy střevní mikrobioty jako základu pro optimální zdraví na celý život.
Biopron

Parametry

EAN
8596024015585
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tobolky
Velikost balení
30 ks
Určeno pro
Děti
Věk od
1 roku
Režim výdeje
Doplněk stravy

Specifické reference

Děti od 1 roku věku a dospělí užívají 1 tobolku 1x denně během jídla. Pokud je potřeba, lze denní dávku zdvojnásobit. Obsah vysypávací tobolky lze přímo smíchat s mlékem,vodou či jiným jídlem pokojové teploty.
  • probiotický komplex (4 kmeny živých mikroorganismů): 3 x 109 CFU* - Lactobacillus rhamnosus (GG), Lactobacillus helveticus (Rosell-52), Bifidobacterium infantis (Rosell-33) a bifidobacterium bifidum (Rosell-71), inulin 150,0 mg, fruktooligosacharidy 50,0 mg, vitamin C 24,0 mg (30 % DRHP**), vitamin B6 0,35 mg (25 % DRHP**), bramborový škrob, inulin, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), tobolka (hydroxypropyl methylcelulosa, barvivo: oxid titaničitý), fruktooligosacharidy, kyselina L-askorbová, pyridoxin hydrochlorid
  • * CFU - počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (Colony Forming Units)
  • ** DRHP = denní referenční hodnoty příjmu

Biopron Kids+ 30 tobolek

304,00 Kč