0

Lepicol PLUS trávicí enzymy 180 g

Doplněk stravy s obsahem probiotických kultur pro normální činnost střev + Trávící enzymy. Dodává tělu potřebný příjem vlákniny, aby byl zajištěn pravidelný pohyb stolice ve střevech.
Více informací
Skladem
258,00 Kč Vč. DPH

(1,43 Kč g)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Lepicol PLUS trávicí enzymy 180 g

Lepicol PLUS trávicí enzymy s patentově chráněnými probiotickými kmeny firmy Protexin. Obsahuje 5 kmenů živých kultur, vlákninu psyllium a prebiotickou vlákninu inulín. Dále obsahuje tři botanické složky - kořen zázvoru, lístky máty peprné a fenyklové semínko, které podporují rozklad potravy. Pomáhají uvolňovat důležité živiny,vitamíny, minerály a mastné kyseliny, podporují normální funkci trávicího ústrojí (vhodné při konzumaci kořeněných jídel, zeleniny, luštěniny apod.) Přípravek obsahuje stopová množství sóji a mléka, protože tyto složky jsou použity v kultivačním médiu probiotik. Stopy mléka jsou v množství, které neovlivní lidi s laktózovou intolerancí. Lepicol je bez cukru a bezpřídavku umělých ingrediencí. Je možné ho užívat dlouhodobě.

Parametry

EAN
8594186900022
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Prášek
Velikost balení
180 g
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
od 12 let
Režim výdeje
Doplněk stravy
Bez lepku
Ano

Specifické reference

Užívejte cca 30 minut před jídlem. Pro dospělé je 1-2 čajové lžičky (5-10 g). Pro děti je 0,5-1 čajová lžička (2,5-5 g). Rozmíchejte v menším množství vody nebo ovocné šťávy (asi 100 ml) jednou nebo dvakrát denně a ihned vypijte. Zapijte další vodou nebo ovocnou šťávou.Doporučení: Začátek s nižší dávkou a postupné zvýšení dle individuální potřby.

Lepicol PLUS trávicí enzymy...

258,00 Kč