0

Canespor 1x denně sada na nehty

Sada na nehty efektivně a bezbolestně léčí plísně nehtů. Kompletní balení obsahuje vše potřebné pro léčbu nehtové mykózy: 10 g masti s dávkovačem, 15 vodotěsných náplastí a škrabku na nehty. Vhodné je mast aplikovat večer po koupeli.
Více informací
Canespor
Skladem u dodavatele
481,00 Kč Vč. DPH

(4,81 Kč g)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Canespor 1x denně sada na nehty

Canespor 1x denně sada na nehty je účinné širokospektré antimykotikum s léčivými látkami – urea (změkčuje nehet pro jeho lepší odstranění a také pronikání další léčivé látky) a bifonazol, který ničí původce nehtové mykózy. Sada na nehty je kompletní balení, kde je vše potřebné pro léčbu nehtové mykózy. Obsahuje 10 g masti s dávkovačem, 15 vodotěsných náplastí a škrabku na nehty.Způsob léčby přípravkem je komfortní, protože se mast aplikuje pouze jedenkrát denně. Účinně léčí plíseň nehtů za pouhých 6 týdnů. U kojenců a dětí do 3 let smí být přípravek Canespor 1x denně sada na nehty podáván jen pod pravidelným lékařským dohledem.
Canespor

Parametry

SUKL název
CANESPOR 1X DENNĚ SADA NA NEHTY 10MG/G+400MG/G UNG 10G+SADA
SUKL kód
0137113
EAN
8590322000649
Cesta podání
Kožní
Velikost balení
100 g
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Antimycotica (lokální i celková)

Specifické reference

Příbalová informace
Ke stažení (261.14k)
  • Postižené nehty na nohou či rukou namočte asi na 10 minut do horké vody – díky tomu dojde k jejich změkčení.
  • Pomocí přiložené škrabky narušte a odstraňte pouze tu část nehtu, která je zasažena plísní, aby se léčivé látky lépe vstřebaly.
  • Na celou plochu nehtu v tenké vrstvě naneste mast a celý nehet překryjte vodovzdornou náplastí na dobu 24 hodin. Náplast ustřihněte podle velikosti nehtu.
  • Pozor! Mast není vhodná k aplikaci na kůži a nehtové okolí. Navíc mastné okolí nehtu znemožňuje dokonalé přilnutí náplasti a správné působení celého přípravku.
  • V průběhu dalších dní léčby vždy nejprve odstraňte náplast a poté zopakujte postup jako při první aplikaci.

Další postup a doba léčby

Pečlivě dodržujte popsaný postup tak dlouho, dokud nehtové lůžko není hladké a žádná další změklá nehtová ploténka postižená plísní se již nedá odstranit. Podle závažnosti infekce a tloušťky nehtu trvá léčba 7-14 dní. Po odstranění postižené části nehtu je vhodné pokračovat v protiplísňové léčbě přípravkem Canespor 1x denně krém po dobu cca 4 týdnů. Krém se v tomto případě nanáší na kůži v oblasti nehtového lůžka vyléčeného nehtu, abyste předešli návratu infekce. Výsledek léčby závisí na pečlivém odstranění postižených částí nehtu i na následném ošetřování nehtového lůžka krémem Canespor 1x denně. Pokud se příznaky onemocnění nezlepší do 14 dnů, nebo se objeví nežádoucí účinky, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny.

Canespor 1x denně sada na nehtyaa

Léčivá látka: bifonazolum 1 g a urea 40 g v 100 g krému. Pomocné látky: tuk z ovčí vlny, bílá vazelína, bílý vosk.

Canespor 1x denně sada na nehty obsahuje

  • mast proti plísním způsobující odloupnutí poškozeného nehtu
  • škrabka na nehty, sloužící k odstranění změklé nehtové ploténky
  • 15 vodovzdorných náplastí na zalepení ošetřeného nehtu

Canespor 1x denně sada na...

481,00 Kč