0

Cemio Kamzík 2x silnější 120 kapslí

Doplněk stravy pro podporu zdraví kloubů, vazů a šlach. 2x silnější složení s jedinečnými přírodními kolageny NATIV.COL™. Vitamin C pro správnou tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách.
Více informací
Cemio
Skladem
654,00 Kč Vč. DPH

(5,45 Kč ks)

Počet
- +

Cemio Kamzík 2x silnější 120 kapslí

Cemio Kamzík je určen všem, kteří chtějí pečovat o svůj pohybový aparát. Obsahuje kolageny s ochrannou známkou NC, která označuje špičkový, takzvaně nedenaturovaný kolagen v jeho přirozené podobě trojité šroubovice. Tím se odlišuje od všech ostatních kolagenových přípravků na trhu. Nyní nové, 2x silnější složení. Doporučujeme jej osobám nadměrně zatěžujícím klouby (těžce pracující, aktivní i rekreační sportovci, lidé s nadváhou), seniorům i starším dětem a dospívající mládeži v období růstu. Malé, měkké želatinové kapsle poskytují nejvyšší komfort při polykání.
Cemio

Parametry

EAN
7640181680436
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
120 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Cemio
4798444
4798444
Užívejte 1x denně 1 kapsli. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek užívejte minimálně 2 měsíce (kompletní kúra). Kúru několikrát do roka opakujte. Pro dosažení optimálního efektu je vhodné přípravek užívat trvale.
Nosič (sójový olej, včelí vosk), obal kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda), kyselina askorbová, emulgátor (sójový lecitin), hovězí kolagen, barvivo (oxid titaničitý, oxid železitý, karamel, hlinitokřemičitan draselný). Země původu primárních složek se liší od země původu přípravku. Alergeny: sója. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Cemio Kamzík 2x silnější...

654,00 Kč