0

BARNYS Klokan efekt 2x30 kapslí

Vzájemná podpora aktivních látek při vstřebávání, lepší a efektivnější výživa kloubních chrupavek. Vitamin C přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro dobrou funkci kloubních chrupavek a kostí.
Více informací
Barnys
Skladem
485,00 Kč Vč. DPH

(8,08 Kč ks)

Počet
- +

BARNYS Klokan efekt 2x30 kapslí

Unikátní a efektivní kombinace kolagenů z bezpečného přírodního zdroje. Kolagen typ I z ryb v nejvyšší kvalitě zn. COLLYSS™. Kolagen typ II z rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. CARTIDYSS™. Nativní kuřecí kolagen typ II, Vitamin C, Chondroitinsulfát, Glukosaminsulfát, Kyselina hyaluronová. Klokan™ s obsahem vitaminu C doporučujeme užívat pro podporu normální tvorby kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže.
Barnys

Parametry

EAN
8594205340181
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
60 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Biopol GN
1 kapsle denně. Doporučujeme užívat spolu s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutin.
1 kapsle (0,479 g): modifikovaný kukuřičný škrob, želatina, CARTIDYSS™ 62 % z ryb – rejnoků (extrakt z chrupavek – kolagenní proteiny typ II; chondroitinsulfát, glukosaminsulfát, hydroxyprolin, kyselina hyaluronová), COLLYSS™ 90 % z ryb (hydrolyzovaný kolagen – kolagenní proteiny typ I), kyselina L-askorbová (vit C 25 % RHP*), protispékavá látka (stearan hořečnatý, talek), barvivo (oxid zinečnatý), nativní kolagen typ II 4 %. *RHP - referenční hodnota příjmu.
Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 3 let věku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na blistru a krabičce. Obsahuje produkty z ryb.

BARNYS Klokan efekt 2x30...

485,00 Kč