0

Spongia Tosta CH30 granule 4g

Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Používejte podle rady odborníka na homeopatii. Čtěte pozorně příbalový leták.
Více informací
BOIRON
Brzy skladem
101,00 Kč Vč. DPH

(25,25 Kč g)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

Spongia Tosta CH30 granule 4g

Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být předepsána při několika odlišných onemocněních, v dávkování lišícím se podle charakteru nemoci, ale také podle konkrétního zdravotního stavu pacienta. Proto není možné uvést jednu přesnou indikaci a konkrétní dávkování u každého léku.
BOIRON

Parametry

SUKL název
SPONGIA TOSTA 3CH-30CH GRA 4G
SUKL kód
0077664
EAN
3352710698136
Cesta podání
Do dutiny ústní
Léková forma
Granule
Velikost balení
4 g
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
Od 1 měsíce.
Režim výdeje
Homeopatický léčivý přípravek
Indikační skupina
Homeopatica

Specifické reference

Daný počet granulí se vsype do úst a nechá se zvolna rozpustit, např. pod jazykem, nezapíjí se. Lék se vstřebává do organismu ústní sliznicí, je proto žádoucí, aby v ústech v okamžiku užití nebyly přítomné některé aromatické látky (např. mentol, káva nebo tabák), které by mohly vstřebávání ovlivnit. U kojenců a malých dětí je možné granule rozpustit v malém množství vody (dodržujte doporučení odborníka, obecně však platí 10 granulí na 1 dcl kojenecké vody) a podávat dítěti po lžičkách v doporučených intervalech (1 dávka = 1 lžička). Každý den se připravuje stejným způsobem nový roztok.
Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.

Spongia Tosta CH30 granule 4g

101,00 Kč