0

Kalium Muriaticum 9CH granule 4g

Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Používejte podle rady odborníka na homeopatii. Čtěte pozorně příbalový leták.
Více informací
BOIRON
Skladem u dodavatele
101,00 Kč Vč. DPH

(25,25 Kč g)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Kalium Muriaticum 9CH granule 4g

Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být předepsána při několika odlišných onemocněních, v dávkování lišícím se podle charakteru nemoci, ale také podle konkrétního zdravotního stavu pacienta. Proto není možné uvést jednu přesnou indikaci a konkrétní dávkování u každého léku.
BOIRON

Parametry

SUKL název
KALIUM MURIATICUM 3CH-30CH GRA 1X4G
SUKL kód
0014516
EAN
3352719406107
Cesta podání
Do dutiny ústní
Léková forma
Granule
Velikost balení
4 g
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
Od 1 měsíce.
Režim výdeje
Homeopatický léčivý přípravek
Indikační skupina
Homeopatica

Specifické reference

Daný počet granulí se vsype do úst a nechá se zvolna rozpustit, např. pod jazykem, nezapíjí se. Lék se vstřebává do organismu ústní sliznicí, je proto žádoucí, aby v ústech v okamžiku užití nebyly přítomné některé aromatické látky (např. mentol, káva nebo tabák), které by mohly vstřebávání ovlivnit. U kojenců a malých dětí je možné granule rozpustit v malém množství vody (dodržujte doporučení odborníka, obecně však platí 10 granulí na 1 dcl kojenecké vody) a podávat dítěti po lžičkách v doporučených intervalech (1 dávka = 1 lžička). Každý den se připravuje stejným způsobem nový roztok.
Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.

Kalium Muriaticum 9CH...

101,00 Kč