0

NUROFEN Pro děti 4% Jahoda 100 ml pro děti od 6 let

Rychlá a učinná úleva od horečky a bolesti. Začíná účinkovat už po 15 minutách a působí až na 8 hodin. Pomáhá snížit horečku a bolest u dětí od 6 let, jahodová příchuť. Obsahuje ibuprofen.
Více informací
Nurofen
Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

NUROFEN Pro děti 4% Jahoda 100 ml pro děti od 6 let

Nurofen pro děti 4% Jahoda je určen pro děti od 6 do 12 let. Přípravek je určen ke krátkodobé léčbě horečky a bolesti, jako je bolest hlavy, zubů, bolesti při zhmoždění. Lze jej použít i při bolesti po očkování. Snižuje případnou horečku. Obsahuje Ibuprofen, má jahodovou příchuť.
Nurofen

Parametry

SUKL název
NUROFEN PRO DĚTI JAHODA 40MG/ML POR SUS 100ML
SUKL kód
0238188
EAN
5000158068254
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Suspenze
Velikost balení
100 ml
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
od 6 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Analgetica, antipyretica

Specifické reference

Příbalová informace
Ke stažení (259.27k)
  • Léčivou látkou je ibuprofen (1 ml perorální suspenze obsahuje 40 mg ibuprofenu).
  • Pomocnými látkami jsou monohydrát kyseliny citronové, dihydrát natrium-citrátu, chlorid sodný, dihydrát sodné soli sacharinu, polysorbát 80, domifenium-bromid, roztok maltitolu, glycerol, xanthanová klovatina, jahodové aroma (obsahuje propylenglykol) a čištěná voda.

NUROFEN Pro děti 4% Jahoda...

178,00 Kč