0

Aspirin 500mg 80 obalených tablet

Účinná pomoc od bolesti a horečky. Tablety Aspirin pro úlevu od bolesti různého původu i horečky. Nová forma s rychlejším vstřebáváním účinné látky.
Více informací
Aspirin
Skladem u dodavatele
330,00 Kč Vč. DPH

(4,13 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Aspirin 500mg 80 obalených tablet

Aspirin pro rychlou úlevu od bolestí různého původu (např. bolesti hlavy, zad, svalů).Účinná pomoc od bolesti a horečky. Aspirin pomáhá snižovat horečku. Nová forma tablet Aspirin urychluje vstřebání léčivé látky kyseliny acetylsalicylové, tím i nástup účinku.
Aspirin

Parametry

SUKL název
ASPIRIN 500MG TBL OBD 80
SUKL kód
0188206
EAN
8590322002902
Léková forma
Tablety
Velikost balení
80 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Analgetica, antipyretica

Specifické reference

Příbalová informace
Ke stažení (213.29k)

Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 tablety dle potřeby opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 6 tablet. Starší pacienti od 65 let užívají 1 tabletu dle potřeby opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 4 tablety. Dospívající ve věku 12-15 let (vážící 40-50 kg) užívají 1 tabletu dle potřeby opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 6 tablet. Bez porady s lékařem neužívejte tento přípravek déle než 3 dny (proti horečce) a 3-4 dny (proti bolesti).

Aspirin 500 mg 80 tabletaa

Léčivá látka: acidum acetylsalicylicum 500 mg v jedné obalené tabletě. Pomocné látky: koloidní bezvodý oxid křemičitý, uhličitan sodný, karnaubský vosk, hypromelosa, zinkum-stearát.

Aspirin 500mg 80 obalených...

330,00 Kč