0

Ibolex 200 mg 20 potahovaných tablet

Analgetikum, nová generace léku proti bolesti - krystalicky čistý dexibuprofen. Úleva od bolesti, nižší zátěž pro tělo. Pomáhá při bolesti svalů, kloubů, šlach a kostí, jako je např. bolest zad. Pro dospělé od 18 let.
Více informací
Ibolex
Skladem
100,00 Kč Vč. DPH

(5,00 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Ibolex 200 mg 20 potahovaných tablet

Ibolex® 200 mg: nová generace léku proti bolesti - krystalicky čistý dexibuprofen. Léčivá látka dexibuprofen patří do skupiny léků nazývaných nesteroidní protizánětlivá léčiva, které se používají jako léky proti bolesti a ke kontrole zánětu. Krystalicky čistý dexibuprofen přináší úlevu od bolesti už při dávce 200 mg. Účinná úleva od bolesti, nižší zátěž pro tělo.

Přípravek Ibolex® 200 mg se používá ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až středně silné akutní bolesti různého původu u dospělých, jako je např:

  • muskuloskeletální bolest (bolest svalů, kloubů, šlach a kostí), např. bolest zad, 
  • bolest zubního původu, bolest po extrakci (vytržení) zubů
  • menstruační bolest
  • bolest hlavy
  • bolest při nachlazení a chřipce (např. bolest hlavy a bolest končetin).

Ibolex® 200 mg je určen dospělým od 18 let. Ibolex® 200 mg je volně prodejný lék k vnějšímu použití. Obsahuje dexibuprofenum. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Ibolex

Parametry

SUKL název
IBOLEX 200MG TBL FLM 20 I
SUKL kód
0239284
EAN
3664798029628
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
20 ks
Určeno pro
Dospělé
Věk od
216
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Výrobce
Gebro Pharma GmbH

Specifické reference

Dospělí od 18 let užívají jako počáteční dávku 1 tabletu (200 mg dexibuprofenu), následovně 1 tabletu každých 6 až 8 hodin podle potřeby. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 6 hodin. Maximální denní dávka bez lékařského doporučení jsou 3 tablety (600 mg dexibuprofenu) během 24 hodin.Tabletu je vhodné zapít sklenicí vody nebo jinou tekutinou. Tabletu lze díky půlicí rýze rozdělit na dvě stejné dávky. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 4 dny.

Léčivou látkou je dexibuprofenum 200 mg v jedné tabletě.

Další složky jsou tableta: hypromelóza, mikrokrystalická celulóza, vápenatá sůl karmelózy, koloidní bezvodý oxid křemičitý, mastek a potahová vrstva: hypromelóza, oxid titaničitý (E 171), triacetin, mastek, makrogol 6000.

Ibolex 200 mg 20...

100,00 Kč