0

LEROS Cold brew ledové bylinkové osvěžení 3x20 sáčků

Sada 3 bylinkových čajů pro ledové osvěžení. Balení obsahuje 2x Levandulové Cold brew a 1x Bucco Cold brew.
Více informací
LEROS
Skladem
181,00 Kč Vč. DPH
Počet
- +

LEROS Cold brew ledové bylinkové osvěžení 3x20 sáčků

BUCCO COLD BREW

Bylinná směs s bucco a mátou vytvořená speciálně pro přípravu „cold brew“, osvěžujícího ledového nápoje. Bucco, jihoafrický keř, ze kterého Khoikhoiové, původní obyvatelé jihozápadní Afriky, vyvinuli alkoholický nápoj známý jako buchu brandy, dává nápoji jedinečnou růžovofi alovou barvu a originální chuť. Máta podtrhuje jeho osvěžující chuť a dodává mu závan kubánského mojit.

LEVANDULE COLD BREW

Bylinná směs s levandulí a meduňkou vytvořená speciálně pro přípravu „cold brew“, osvěžujícího ledového nápoje, který navíc přispívá k navození pohody a dobré nálady. Levandule se pro svou jedinečnou vůni a chuť používá např. v provensálské kuchyni. Taktéž meduňka se používá při přípravě pokrmů, navíc je to tradiční léčivá bylinka. Květy slézu dávají nápoji jedinečnou, přírodní modrou barvu.

 

LEROS

Parametry

EAN
8594740530405
Léková forma
Nálevové sáčky
Režim výdeje
Čaje a rostlinné přípravky
Výrobce
LEROS
Dospělí 1-3 sklenice denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.
BUCCO COLD BREW: list bucco (55 %), nať máty peprné (20 %), květ ibišku (20 %), květ slézu (5 %) LEVANDULE COLD BREW: levandulový květ (45 %), meduňková nať (30 %), květ slézu (25 %) PAMPELIŠKOVÝ SIRUP: Šťáva z pampeliškových květů (48 %), cukr, kyselina citrónová (4 %).
Není určeno pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku bylinné směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

LEROS Cold brew ledové...

181,00 Kč