0

Pangamin Duo forte 90 tablet

3 tablety obsahují pivovarské kvasnice a 100% RHP vitamínů C a E a zinku.
Více informací
Pangamin
Skladem
89,00 Kč Vč. DPH

(0,99 Kč ks)

Počet
- +

Pangamin Duo forte 90 tablet

Pivovarské kvasinky - kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. Vlastnosti pivovarských kvasnic, jako tradičního prostředku výživy, jsou dány biochemickým složením kvasinek. Látky v nich obsažené se rozvíjí životními procesy v buňkách při kvašení a z ječmene procesem klíčení.

Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, k tvorbě kolagenu a následně k udržování zdravých kostí, zubů, chrupavek, dásní, kůže a krevních cév.

Vitamín E podporuje ochranu buněk před oxidativním stresem.

Zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky, k udržení normálního stavu kostí, k normálnímu stavu zraku.

Vápník má příznivé účinky na funkci nervových přenosů, proces trávení, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální srážlivosti krve.

 

 

Pangamin

Parametry

EAN
8595226400793
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
90 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Rapeto
3225910
3225910
Dospělí 3x denně 1 tabletu po jídle. Děti 1x denně 1 tabletu po jídle. Tablety polknout a zapít dostatečným množstvím vody.
Pivovarské kvasnice [(Saccharomyces cerevisiae) obsahují lepek], mléčnan vápenatý, sušená syrovátka, mikrokrystalická celulóza, sladový extrakt (obsahuje lepek), kyselina L-askorbová, glukonan zinečnatý, vitamín E (DL-alfa-tokoferyl-acetát), protispékavé látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý).

Pangamin Duo forte 90 tablet

89,00 Kč