0

Pangamin Forte hořčík 90 tablet

Pivovarské kvasnice s hořčíkem. Již 3 tablety obsahují 100% RHP hořčíku s biologickou dostupností až 90%. Vhodné proti nervozitě a únavě.
Více informací
Pangamin
Skladem
109,00 Kč Vč. DPH

(1,21 Kč ks)

Počet
- +

Pangamin Forte hořčík 90 tablet

Pivovarské kvasinky - kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. Vlastnosti pivovarských kvasnic, jako tradičního prostředku výživy, jsou dány biochemickým složením kvasinek. Látky v nich obsažené se rozvíjí životními procesy v buňkách při kvašení a z ječmene procesem klíčení.

Aquamin Mg je přírodní zdroj hořčíku z mořské vody s celým spektrem minerálních látek a stopových prvků, které se v ní přirozeně vyskytují. Je velmi dobře biologicky dostupný (biologická dostupnost je schopnost absorbovat a využít látku v těle).

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy, k normální činnosti svalů.

 

Pangamin

Parametry

EAN
8595226400809
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
90 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Rapeto
Dospělí 3x denně 1 tabletu po jídle. Děti 1x denně 1 tabletu po jídle. Tablety polknout a zapít dostatečným množstvím vody.
Aquamin Mg (hořčík z moře), pivovarské kvasnice [(Saccharomyces cerevisiae) obsahují lepek], plnidlo (mikrokrystalická celulóza, kukuřičný škrob), protispékavé látky (stearan hořečnatý a oxid křemičitý).
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Uchovávejte v suchu a temnu, chraňte před teplem.

Pangamin Forte hořčík 90...

109,00 Kč