0

Pangamin Jodamin 200 tablet

Pivovarské kvasnice obohacené jódem z mořské řasy Chaluhy bublinaté.
Více informací
Pangamin
Skladem
101,00 Kč Vč. DPH

(0,50 Kč ks)

Počet
- +

Pangamin Jodamin 200 tablet

Pivovarské kvasinky - kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. Vlastnosti pivovarských kvasnic, jako tradičního prostředku výživy, jsou dány biochemickým složením kvasinek. Látky v nich obsažené se rozvíjí životními procesy v buňkách při kvašení a z ječmene procesem klíčení.

Hnědá mořská řasa Chaluha bublinatá slouží jako významný přírodní zdroj jódu. Přispívá také k normální funkci střevního traktu, navozuje pocit sytosti a tak ovlivňuje i tělesnou hmotnost. Tradiční lidové použití Chaluhy bylo známo již Římanům a od 16 století také v Číně, Americe a rozšířilo se do většiny Evropy.

Jód přispívá k normálnímu růstu dětí, k normálním rozpoznávacím funkcím, k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k její činnosti, k správné činnosti nervové soustavy, ke zdraví pokožky a k normálnímu energetickému metabolismu.

 

Pangamin

Parametry

EAN
8595226400816
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
200 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Rapeto
3225928
3225928
Dospělí 3x denně 3 tablety po jídle. Děti 2x denně 2 tablety po jídle. Tablety polknout a zapít dostatečným množstvím vody.
Pivovarské kvasnice [(Saccharomyces cerevisiae) obsahují lepek], sladový extrakt (obsahuje lepek), mořská řasa chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus) extrakt. Bez tabletovacích přísad.

Pangamin Jodamin 200 tablet

101,00 Kč