0

Pangamin Glukavin 200 tablet

Pivovarské kvasnice obohacené extrakty hlívy ústřičné a echinacey.
Více informací
Pangamin
Skladem
115,00 Kč Vč. DPH

(0,58 Kč ks)

Počet
- +

Pangamin Glukavin 200 tablet

Pivovarské kvasinky - kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. Vlastnosti pivovarských kvasnic, jako tradičního prostředku výživy, jsou dány biochemickým složením kvasinek. Látky v nich obsažené se rozvíjí životními procesy v buňkách při kvašení a z ječmene procesem klíčení.

Echinacea purpurea přispívá k normální funkci dýchacích cest, dýchacího systému, k normální funkci dolních močových cest, k přirozené obranyschopnosti organismu, k normální funkci imunitního systému.

Hlíva ústřičná patří mezi houby po staletí používané v tradiční čínské a japonské medicíně, je velmi ceněna převážně pro obsah ?-glukanů.

 

Pangamin

Parametry

EAN
8595226400427
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
200 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Rapeto
Dospělí 3x denně 4 tablety po jídle. Děti 3x denně 2 tablety po jídle. Tablety polknout a zapít dostatečným množstvím vody.
Pivovarské kvasnice [(Saccharomyces cerevisiae) obsahují lepek], sladový extrakt (obsahuje lepek), hlíva ústřičná extrakt, echinacea purpurea extrakt. Bez tabletovacích přísad.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Uchovávejte v suchu a temnu, chraňte před teplem.

Pangamin Glukavin 200 tablet

115,00 Kč