0

YUZU Zázvor 1000 g

Produkt z kořene zázvoru, který se vyznačuje výraznou pikantní chutí, specifickou vůní, silnými antioxidačními účinky. Zároveň nabízí mnoho dalších velmi prospěšných látek pro zdraví. Hraje svou nenahraditelnou roli nejen při přípravě pokrmů asijské a středovýchodní kuchyně, ale přidává se také často do marinád, salátů či dezertů. Výborný je i v nápojích, zejména v kombinaci s medem a citronem.
Více informací
Yuzu

Velikost balení:

1000 g
550 g
Skladem
399,00 Kč Vč. DPH

(0,40 Kč g)

Počet
- +

YUZU Zázvor 1000 g

Zázvor je již několik tisíciletí oblíbený v tradiční východní medicíně. Zázvor je cenným zdrojem vitamínů a minerálů. Seznam léčivých účinků této superpotraviny je dlouhý, mezi ty nejpodstatnější patří podpora obranyschopnosti organismu svými silnými antioxidačními účinky, podpora trávení a funkce dýchacích cest. Zázvor hraje svou nenahraditelnou roli především při přípravě pokrmů asijské a středovýchodní kuchyně. Přidává se do sladkých i slaných jídel, marinád a salátů či dezertů. Výborný je ale i v nápojích jako jsou limonády nebo alkoholické koktejly, obzvláště v kombinaci s medem a citronem.

 

Yuzu

Parametry

EAN
725765179814
Léková forma
Konzervovaná rostlina
Velikost balení
1000 g
Režim výdeje
Potravina
Výrobce
Yuzu
Konzervované plody zázvoru 24% (zázvor 50%, cukr), zázvorový koncentrát, med (2%), fruktóza, cukr, zahušťovadlo: celulosová guma, zahušťovadlo: karagenan, pitná voda.

YUZU Zázvor 1000 g

399,00 Kč