0

NUTRICIA Fortimel DiaCare jahoda 4x200 ml

Vysokoenergetická tekutá výživa s vysokým obsahem bílkovin a vlákninou, bez lepku.
Více informací
Nutricia
Skladem
214,00 Kč Vč. DPH

(0,27 Kč ml)

Počet
- +

NUTRICIA Fortimel DiaCare jahoda 4x200 ml

Pro řízenou dietní výživu při podvýživě související s nemocí u pacientů s diabetes mellitus nebo hyperglykémií.
Nutricia

Parametry

SUKL kód
0217524
EAN
8712400360364
Léková forma
Tekutá výživa
Velikost balení
800 ml
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
Od 3 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Výrobce
Nutricia
Doporučená dávka je 1-2 lahvičky denně k doplnění běžné stravy. Před použitím dobře protřepejte. Určeno k přímému použití, nejlépe chutná vychlazené. Po otevření uchovávejte v uzavřené lahvičce v chladničce max. po dobu 24 hodin.
Bílkoviny z kravského mléka, voda, maltodextrin, isomaltulóza*, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový), galaktooligosacharidy (z kravského mléčného cukru), aroma, emulgátor (sójový lecitin), regulátor kyselosti (kyselina citronová), barvivo (kyselina karmínová), citronan draselný, cholin chlorid, hydroxid hořečnatý, L-askorbát sodný, hydroxid draselný, citronan sodný, mléčnan železnatý, DL-αtokoferyl-acetát, nikotinamid, sladidlo (acesulfam K), retinyl-acetát, glukonan měďnatý, síran manganatý, seleničitan sodný, síran zinečnatý, chlorid chromitý, D-pantothenát vápenatý, D-biotin, sladidlo (sacharin sodný), cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová, thiamin hydrochlorid, molybdenan sodný, fluorid sodný, jodid draselný, riboflavin, fytomenadion. * Isomaltulóza je zdrojem glukózy a fruktózy. Upozornění pro alergiky: obsahuje mléko a sóju.
Pouze pro enterální použití. Není určeno pro parenterální podávání. Pouze pro použití pod lékařským dohledem. Nevhodné jako jediný zdroj výživy. Nevhodné pro děti do 3 let věku. Při podávání dětem ve věku od 3 do 6 let je nutno dbát zvýšené opatrnosti. Nevhodné pro pacienty vyžadující dietu bez vlákniny a pacienty s galaktosémií nebo fruktosémií. Při zavádění přípravku se doporučuje nejprve začít s polovinou lahvičky a sledovat hladinu glukózy v krvi, možná bude nutné upravit léčbu. U pacientů s ledvinovým selháním musí být monitorován celkový příjem draslíku a fosforu ve stravě.

NUTRICIA Fortimel DiaCare...

214,00 Kč