0

NUTRIDRINK MAX čokoláda 4x300 ml

Vysokoenergetická nutričně kompletní tekutá výživa.
Více informací
Nutridrink
Skladem
409,00 Kč Vč. DPH

(0,34 Kč ml)

Počet
- +

NUTRIDRINK MAX čokoláda 4x300 ml

Potravina pro zvláštní lékařské účely. Bez lepku. Pro řízenou dietní výživu při podvýživě související s nemocí.
Nutridrink

Parametry

SUKL kód
0217139
EAN
8716900571909
Léková forma
Tekutá výživa
Velikost balení
1200 ml
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
Od 3 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Výrobce
Nutricia
Indikační skupina
Diaetetica
Před použitím dobře protřepejte. Určený k přímému použití, nejlépe chutná vychlazený.1 lahvička rozdělená do 3 dávek podávaných v průběhu dne k doplnění běžné stravy, 2-3 lahvičky rozdělené do 6-9 dávek podávaných v průběhu dne jako jediný zdroj výživy, pokud lékař nebo pracovník kvalifikovaný v oblasti klinické výživy neurčí jinak.
Voda, glukózový sirup, bílkoviny z kravského mléka, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový), citronan draselný, emulgátor (sójový lecitin), kakao, hydrogenfosforečnan hořečnatý, citronan sodný, cholin chlorid, chlorid draselný, barvivo (amoniak-sulfitový karamel), aroma (čokoláda), L-askorban sodný, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), mléčnan železnatý, síran zinečnatý, nikotinamid, DL-α-tokoferyl-acetát, retinyl-acetát, glukonan měďnatý, seleničitan sodný, síran manganatý, chlorid chromitý, D-pantothenát vápenatý, D-biotin, cholekalciferol, kyselina pteroylmonoglutamová, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, molybdenan sodný, fluorid sodný, riboflavin, fytomenadion, jodid draselný, kyanokobalamin.ALERGENY: mléko, sója.
Pouze pro enterální použití. Není určen pro parenterální podávání. Pouze pro použití pod lékařským dohledem. Vhodný jako jediný zdroj výživy. Nevhodný pro děti do 3 let věku. Při podávání dětem ve věku od 3 do 6 let je nutno dbát zvýšené opatrnosti.

NUTRIDRINK MAX čokoláda...

409,00 Kč