0

Woykoff respiro imun sprej 7 g

Přípravek Woykoff respiro imun obsahuje vitamin D důležitý pro imunitní systém a mátovou silici, která napomáhá správné funkci dýchacího systému. Všechny aktivní látky jsou z organických zdrojů, což zaručuje vysokou biologickou dostupnost a efektivitu doplňku stravy. Forma spreje zajišťuje vysokou vstřebatelnost účinných látek v ústní dutině.
Více informací
Woykoff
Brzy skladem
232,00 Kč Vč. DPH

(33,14 Kč g)

Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

Woykoff respiro imun sprej 7 g

Respiro imun oceníte zejména během podzimní a zimní sezóny, která je velkou zátěží pro imunitní systém horních cest dýchacích. Vitamin D přispívá ke správné funkci imunitního systému, pomáhá udržet normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů, napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu. Silice máty peprné má příznivý vliv na funkci dýchacího systému.
Woykoff

Parametry

EAN
8594070860876
Cesta podání
Ústní
Léková forma
Sprej
Velikost balení
7 g
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Nutricius
1 dávku denně stříkněte pod jazyk. Po aplikaci chvilku nepolykejte a nechte aktivní látky vstřebat ústní dutinou. Po aplikaci min. 30 minut nejezte a nepijte. Je možné užít kdykoli v průběhu dne.
Máta peprná silice 5 mg, vitamín D3 25 µg (500 % denní referenční hodnoty příjmu) v jedné dávce. MCT olej, mátová silice, cholekalciferol.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Po dobu užívání doplňku stravy respiro imun sprej neužívejte žádné jiné produkty s obsahem vitamínu D3. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Woykoff respiro imun sprej 7 g

232,00 Kč