0

Woykoff relaxa RAPID 10 pastilek

Pastilky pro rychlé uvolnění napětí s příchutí zeleného čaje.
Více informací
Woykoff
Skladem
111,00 Kč Vč. DPH

(11,10 Kč ks)

Počet
- +

Woykoff relaxa RAPID 10 pastilek

Určeno osobám: Trpícím psychickým a somatickým neklidem. Pod psychickým napětím z jakékoliv příčiny. Snažícím se o stav relaxace za účelem hlubšího odpočinku. Požadujícím hlubší soustředění, např. při studiu nebo kreativní práci. Před náročným psychickým nebo fyzickým výkonem. Trpícím plytkým spánkem nebo poruchami usínání. Forma chutných pastilek s příchutí zeleného čaje přispívá nejen k vysokému komfortu užívání i bez zapíjení, ale hlavně díky vstřebávání v ústní sliznici i k mnohem rychlejšímu nástupu účinku a vyššímu účinku než běžné tablety.
Woykoff

Parametry

EAN
8594070860555
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Pastilky
Velikost balení
10 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Nutricius
Užívejte 1-2 tablety 1–3x denně. Pastilky rozkousejte nebo nechte rozpustit v ústech. Účinek se dostaví obvykle do 20 minut a stav relaxace přetrvává 3–6 hodin. Po 6-ti hodinách je možné dávku zopakovat. Nepřekračujte dávkování 6 tablet denně. Přípravek je možné podávat dlouhodobě, je zcela nenávykový. Neovlivňuje pozornost, je možné ho užívat i při řízení motorových vozidel.
Extrakt ze zeleného čaje (99% l-theaninu) 100 mg, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 2,5 mg (1071% denní referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě. Sladidlo (xylitol), 20% extraktu ze zeleného čaje s obsahem l-theaninu 99%, maltodextrin, protispékavá látka (stearan hořečnatý), pyridoxin hydrochlorid, aroma.
Není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Woykoff relaxa RAPID 10...

111,00 Kč