0

Woykoff Kloubní výživa 60 kostiček

Woykoff Kloubní výživa s obsahem kolagenu NC II a hydrolyzovaného kolagenu typu I doplněné vitaminem C, který přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavky a kostí.
Více informací
Woykoff
Skladem
344,00 Kč Vč. DPH

(5,73 Kč ks)

Počet
- +

Woykoff Kloubní výživa 60 kostiček

Kolagen typu I je přítomný ve šlachách, vazech a kostech, má také vliv na vzhled a kvalitu pokožky. V doplňku stravy je obsažen v hydrolyzované formě, která je maximálně dostupná pro organismus. Kolagen typu II se nejvíce vyskytuje v chrupavce, kde zajišťuje její pevnost a odolnost. V doplňku stravy je obsažen v nativní podobě, při žvýkaní kostičky dochází ke styku nativního kolagenu typu II s ústní sliznicí. Vitamin C je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách. Přispívá také k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, kůže, dásní a zubů, pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a snižuje míry únavy a vyčerpání.
Woykoff

Parametry

EAN
8594070860883
Léková forma
Kolagenové kostičky
Velikost balení
60 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
DSL Food
Užívejte 1 kostičku denně. Rozkousejte bez zapíjení kdykoliv během dne po dobu minimálně dvou měsíců. Pro dosažení optimálního efektu je vhodné doplněk stravy užívat trvale.
Hydrolyzovaný kolagen typ I 335 mg, nativní kolagen typ II 40 µg, vitamin C 52,5 mg (66 % denní referenční hodnoty příjmu) v jedné kostičce. Sorbitol (plnidlo, náhradní sladidlo), hydrolyzovaný kolagen typ I, L-askorbová kyselina, Erythritol, hořečnaté soli mastných kyselin (protispékavá látka), jahodové aroma, nativní kolagen typu II.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy se sladidly.

Woykoff Kloubní výživa 60...

344,00 Kč