0

CutisHelp Oparen konopný přípravek při oparech 4 ml

Konopný krém při oparech, je účinný přípravek s výraznými antivirotickými a regeneračními schopnostmi pro péči při oparech na rtech a v jejich okolí. Je účinný ve všech stádiích oparu, zabraňuje vzniku jizev a významně omezuje recidivu.
Více informací
Cutis Help
Brzy skladem
238,00 Kč Vč. DPH

(59,50 Kč ml)

Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

CutisHelp Oparen konopný přípravek při oparech 4 ml

Účinné látky: Extrahovaný konopný olej, vitamin E, bambucké máslo, včelí vosk, N-Acetyl cysteine.
Cutis Help

Parametry

EAN
8595218200400
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Krém
Velikost balení
4 ml
Režim výdeje
Kosmetika
Výrobce
Parenteral
Přípravek je účinný při všech stádiích oparu, nejlepšího efektu je však docíleno při rychlé aplikaci bezprostředně při prvních příznacích. Při zahájení péče v pozdějších stádiích napomáhá k výrazně rychlejšímu zhojení. Krém aplikujte na postižené místo po dobu trvání obtíží optimálně 6x denně. Doporučujeme užívat v době obtíží podle návodu alespoň 5 dní. Krém nevysušuje rty, je odolný vůči setření, přesto doporučujeme alespoň půl hodiny po aplikaci nejíst ani nepít.
Extrahovaný konopný olej, vitamin E, bambucké máslo, včelí vosk, N-Acetyl cysteine.
Doporučujeme nekombinovat aplikaci produktů CutisHelp s jiným kosmetickým nebo léčebným prostředkem, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takového preparátu. Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou po aplikaci ojediněle zaznamenat mírné zčervenání kůže, které během několika hodin odezní.V případě přetrvání této reakce, při vzniku vyrážky nebo déletrvajícího svědění používání ukončete.

CutisHelp Oparen konopný...

238,00 Kč