0

Vieste Zelená káva premium s l-karnitinem a vlákninou 100 kapslí

Zelená káva premium obsahuje vyvážený komplex deseti unikátních přírodních látek, které mohou napomáhat při redukci tělesné hmotnosti. V kávě je hojně obsažená kyselina chlorogenová a polymerické fenoly, které patří mezi nejsilnější antioxidanty. Extrakt ze zelené kávy v kapslích má výraznější účinky, než pití zelené kávy.
Více informací
Vieste
Brzy skladem
499,00 Kč Vč. DPH

(4,99 Kč ks)

Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

Vieste Zelená káva premium s l-karnitinem a vlákninou 100 kapslí

Kofein má stimulační účinky na organismus, zvyšuje sílu při tréninku a napomáhá při spalování tuků.L-carnitin hraje důležitou roli v transportu mastných kyselin (rozštěpených tuků) do mitochondrií, a tím se podílí na spalování tuků.L-tyrosin napomáhá při zvýšeném fyzickém výkonu.Glukomanan je rostlinný polysacharid získávaný z hlíz rostliny Amorphophallus konjak. Jako vláknina pektinového typu má mimořádně příznivé účinky na trávení a celkový metabolizmus, zejména zpomalení vstřebávání sacharidů z potravy a s tím související nižší hladiny glykémie po požití potravy.Malinový keton je látka přírodního původu obsažená v malinách. Tato látka může ve spojení s pravidelnou fyzickou aktivitou příznivě ovlivňovat metabolismus tuků a tím může napomáhat při snaze o redukci tělesné hmotnosti.Extrakt z jader afrického manga (Irvingia gabonensis) má vztah k metabolismu a hladině glukózy v krvi.Kapsaicin je rostlinný alkaloid, který je zodpovědný za pálivou chuť papriky. Pozitivní účinky způsobené přítomností dusíkaté látky ze skupiny fenylalkylaminových alkaloidů přispívá k podpoře krevní cirkulace, zvýšení rychlosti metabolismu, stimulaci žaludeční sekrece a tím k podpoře zažívání.Mořská řasa je zdrojem vlákniny a jódu, napomáhá při detoxikaci organismu, obsahuje enzymy.Dostatečný obsah chromu v organizmu je důležitý pro správný metabolismus cukrů a tuků. Přípravky s obsahem chromu jsou vhodné ke kontrole tělesné hmotnosti.
Vieste

Parametry

EAN
7849865983263
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
100 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Vieste Group
1 kapsle 2x denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.
Zelená káva extrakt (50% kyselina chlorogenová 40:1), kofein, acetyl L-karnitin, L-tyrosin, glukomanan - 90 % konjaková vláknina, malinový keton (99%), africké mango (10:1), kapsaicin (8:1), mořská řasa (Fucus Vesiculosus - 1% jód 5:1), chrom pikolinát (12,5%), pomocné látky: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý.
Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby se srdečními či cévními chorobami v pokročilém stadiu, s vysokým krevním tlakem a trpícím diabetem typu 1. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Vieste Zelená káva premium...

499,00 Kč