0

COLFARM Rybí olej plus 30 kapslí

Colfarm MAX Rybí olej plus je doplněk stravy s obsahem vysoce čistého rybího oleje ze žraločích jater doplněného vitaminy A, D a E. Vitaminy A a D podporují zdravou imunitu.
Více informací
Colfarm
Brzy skladem
74,00 Kč Vč. DPH

(2,47 Kč ks)

Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

COLFARM Rybí olej plus 30 kapslí

Colfarm Rybí olej plus obsahuje standardizovaný olej ze žraločích jater obohacený vitaminy A, D a E. Olej ze žraločích jater má vysoký obsah skvalenu a alkoxyglycerolů. Vitaminy A a D napomáhají správné funkci imunitního systému. Kromě toho vitamin D podporuje udržování zdravých kostí a zubů, správné fungování svalů a pomáhá při správné absorpci a využití vápníku a fosforu. Vitamin A je důležitý pro normálního vidění a pomáhá udržovat zdravou pokožku. Vitamin E chrání buňky před oxidačním stresem.Hlavní přednosti: Olej vysoké čistoty. Obsah vitaminů A + D + E. Obsahuje skvalen, který je přirozenou součástí rostlinných i živočišných tkání, slouží jako prekursor k syntéze steroidů např. cholesterolu.
Colfarm

Parametry

EAN
8595643407511
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
30 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Colfarm
4694833
4694833
1 tobolka 2x denně, nejlépe půl hodiny před jídlem.
Žraločí jaterní olej, hovězí želatina, zvlhčovadlo: glycerol; DL-alfa-tokoferyl acetát, retinylpalmitate, cholekalciferol.

COLFARM Rybí olej plus 30...

74,00 Kč