0

IQ MAG Stop křečím FORTE 60 tablet

Doplněk stravy s vitaíny, minerály a chininem. Účinná kombinace látek při svalových křečích.
Více informací
IQ Mag
Skladem
220,00 Kč Vč. DPH

(3,67 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

IQ MAG Stop křečím FORTE 60 tablet

Chinovník červený napomáhá relaxaci svalstva. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a spolu s vitaminem B3 a B6 k normální činnosti nervové soustavy. Draslík přispívá k normální činnosti svalů. Vitamin B3 a B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Veškeré naše pohyby mají svůj základ ve svalech, respektivě v souhře svalů a nervů. A je jedno, zda-li klikneme počítačovou myší nebo poběžíme maratón. Ve hře je přibližně 600 kosterních svalů, které tvoří 45% naší tělesné hmotnosti. Každý sval či lépe svalová skupina je šlachou upevněna na dvou nebo více úchytech na odpovídající kosti. Svalová vlákna se skládají z velikého množství myofibril, povel ke svalové kontrakci dávají nervy. Ony vedou dál do svalu impulsy, které přicházejí z mozku a míchy. Pro bezchybnou činnost svalsva je potřebná energie a ionty hořčíku, vápníku, draslíku a sodíku. Chinin obsažený v kůže chinovníku červeného způsobouje relaxaci svalstva a brzdí vznik křečí.
IQ Mag

Parametry

EAN
8595026108585
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
60 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Naturprodukt
4616455
4616455
Doporučená denní dávka jsou 2 tablety. Užijte 2 tablety v poledne, při noční křečích doporučujeme užít 1 tabletu po večeři a 1 tabletu před spánkem. Je potřeba zapít dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Tableta o hmotnosti 970,0 mg obsahuje: Složení aktivních látek: hořčík (citronan hořečnatý) 93,75 mg (25 % RHP*), draslík (chlorid draselný) 25 mg (1,25 % RHP*), extrakt z kůry chinovníku červeného (Cinchona succirubra) 20 mg, vitamin B3 (nikotinamid) 8,0 mg (50 % RHP*), vitamin E (DL-alfa-tokoferol acetát 50 % enkapsulát) 6,0 mg (50 % RHP*), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 1,4 mg (100 % RHP*). * RHP - Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého. Složení přidatných látek: plnidlo mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka stearan hořečnatý, oxid křemičitý. Potah tablety: Hydroxypropylmetylcelulóza, mastek, polydextrosa, barvivo oxid titaničitý, triglyceridy středního řetězce, PEG, barvivo oxidy železa.

IQ MAG Stop křečím FORTE 60...

220,00 Kč