0

GS Fit&Beauty Collagen 50 kapslí

Pro přirozenou krásu a skvělou kondici. Obsahuje unikátní kombinaci bioaktivních kolagenů, 6 aminokyselin důležitých pro tvorbu kolagenu a vitamínu C. Kolageny jsou vhodné pro krásné vlasy, hebkou pokožku a hladké nehty. Vitamín C se podílí na tvorbě kolagenu a přispívá k dobrému stavu kostí a kolagenních tkání, včetně chrupavek, vazů a šlach, a pomáhá k silné imunitě.
Více informací
GS
Skladem
614,00 Kč Vč. DPH

(12,28 Kč ks)

Počet
- +

GS Fit&Beauty Collagen 50 kapslí

olagen obsažený v GS Fit&Beauty Collagen si díky šetrné technologii zpracování zachovává původní strukturu trojité šroubovice a pořád udržuje svou biologickou aktivitu. Tím se odlišuje od ostatních kolagenových přípravků na trhu. Kapsle jsou navíc vyrobeny moderní technologií disperze účinné látky do oleje, která zajišťuje maximální využití účinné látky v organismu.
GS

Parametry

EAN
8595693300466
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
50 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
GREEN-SWAN
4802725
4802725
1 kapsle kdykoliv během dne. Doporučujeme užívat nejméně po dobu dvou měsíců.Pro dosažení optimálního efektu můžete užívat trvale.
Plnidla (sójový olej, kokosový olej, včelí vosk), obal kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda, sorbitol), kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin), hovězí kolagen, barvivo (oxid železitý).

GS Fit&Beauty Collagen 50...

614,00 Kč